הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס

Go down 
+6
עומרי
shira12
Yaniv
Yoni Phalange
SagivShoker
amir6661
10 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Empty
הודעהנושא: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:31

Like a Star @ heaven בהדחה הקודמת הייתה כאן הרבה דרמה ונתנאל, שהיה אחד השחקנים החזקים ביותר, הודח. איך זה השפיע על מצב הכוחות בשבט?
אלעד: היה מהלך מדהים..
יוני: אני יכול להגיד שאחרי ההדחה אי אפשר היה לדעת כלום על מצב הכוחות, לא היה לי מושג מה קורה.
נועה: מרוב לסיישל לשעבר עברנו לתיקו ,אבל אני מקווה שהשבט יעשה הדחה מאוחדת כנגד יריב משותף .
עומרי: אין לי מושג :S
עידן: הייתה להדחה הזאת השפעה עצומה. לא משנה אם זאת הייתה נועה או עדיין נתי, עדיין זאת הייתה ההדחה הכי משמעותית עד כה, משמעותית גם לי שהוא היה בן ברית מאוד טוב שלי, ומשמעותית גם למי שהצביע נגדו.
שגיב: זה עשה רק טוב לדעתי
שיר: הברית נחלשה והברית השנייה התחזקה לאחר המהלך
שירה: אניי חושבבת שזה שינה .. כי סיישל כבבר לא ביתרון עליינו ..

Like a Star @ heaven לאחר ההדחה התחיל ריב גדול בין נתנאל לכמה מתמודדים שלא נראה עד כה. מה היה שונה בהדחה שגרם לזה לצאת החוצה?
אלעד: שהבן אדם משקר ורוצה לסכסך בין השבט .. אבל לא הלך לו !
יוני: מה שהיה שונה זה שנתנאל מתיימר להיות אסטרטג ושחקן גדול, וזה די עצבן אותי, שהוא מדיח בכל מיני משחקים אנשים על ימין ועל שמאל בבליינדסיידים מטורפים, וכשמישהו עשה את זה עליו הוא התחיל לקלל ולהעליב את המתמודדים.
נועה: זאת הייתה הדחה טעונה מאד בנוסף לנאום של נתנאל שסחף דרכו ''ריבים גדולים''
עומרי: נתנאל חשף מלא סודות.
עידן: ההדחה הייתה מפתיעה מאוד. וגם הפסלון, לפי מה שהבנתי, היה החלטה של הדקות האחרונות וזה יצר הרבה מתח.
שגיב: מה שהיה שונה זה שנתנאל לא ידוע להפסיד בכבוד, והוא ממורמר מאוד שהפסיד
שיר: אין לי מושג
שירה: אניי חושבת שכששיש מודח עצבבני וממוררמר , אחחרי ההדחחה יהיו ריבים ..

Like a Star @ heaven אפילו נאום הסיכום של נתנאל התיימר לחשוף דברים אשר יזעזעו את המשחק. האם זה אכן חידש לכם משהו?
אלעד: לא, 90 אחוז ממה שהוא אמר היה שקר
יוני: לא, משחקים מהסוג הזה תמיד מאד לא צפויים.
נועה: נתנאל ניסה לחשוף כמה פרטים , חלקם נראלי חידשו לנו דברים וחלקם לא .
עומרי: קצת
עידן: כן.
שגיב: אפשר בכלל להאמין למילה שיוצאת מהפה של נתנאל פ.?
שיר: כן. קצת
שירה: אותיי הפתיע שחששבתי שהוא חבבר והוא דייבר אליי ככה ..

Like a Star @ heaven בעקבות שליפת האליל ותוצאות ההצבעה הקודמת, האם צפוי הערב תיקו בהצבעה?
אלעד: אין לי מושג
יוני: לא חושב, אבל כלום לא בטוח.
נועה: יתכן ובאמת אלו שהצביעו לי פעם שעברה יצביעו לי גם הפעם , אך אני מקווה שזאת תהיה הצבעה אחידה
עומרי: לא נראלי S:
עידן: ממה שלמדתי בהדחה האחרונה, רק אלוהים יודע מה יקרה חחח
שגיב: הכל יכול לקרות
שיר: לא יודעת. כבר נראה
שירה: אניי מקווה שלא ..

Like a Star @ heaven שגיב, נועה ושירה- כולכם קניתם פריטים חסויים במכירה הפומבית. האם תהיה לאחד מהם השפעה על המודח הערב?
נועה: אני לא חושבת שדייט עם קולטון ישפיע על המודח הערב (זה מה שקיבלתי תודות לאמיר)
שגיב: אני לא חושב
שירה: קקיבלתי סתם מששהו מעפן אזז לא ..

Like a Star @ heaven שגיב, יוני ושיר- כל אחד מכם נאלץ לקבל החלטות קשות במהלך המכירה. שתפו אותנו בשיקולים שלכם (כל אחד על הבחירה/ות שלו)
יוני: נאלצתי לקחת את כל הכסף של אחד המתמודדים ולהוציא אותו מהמשימה. אני רציתי להשיג את החסינות, ובגלל זה החלטתי לקחת מעומרי, שהיה לו את הכי הרבה כסף (ושכחתי שלשגיב היה 10 דולר יותר בגלל ששירה נתנה לו). גם נאלצתי לשלוח מתמודד לאי הגלות ולהוציא גם אותו מהמשימה. בחרתי את נועה כי היא ביקשה ממני ראשונה.
שגיב: הייתי צריך להחליט אם להישאר עם החסינות ומשימה הבאה לא להשתתף או לוותר עליה, החלטתי להישאר איתה רק בשביל תחושת הביטחון זהו
שיר: בעיקרון קיבלתי פתק מהבית ואני מניחה שאם הייתי נותנת לכולם לקרוא מכתב חוץ ממני הם היו מקבלים סתם מכתב אז העדפתי להשאיר לעצמי.

היה המון זמן להצביע אז נראלי שאין טעם לתת זמן לשנות.. מקסימום אם זה דחוף ממש אז עד 19:35. באליל אפשר להשתמש בין 19:35 ל19:45, ואז יעלו הקולות.
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:45

עומרי ביקש מבעוד מועד להשתמש באליל החסינות שלו על עצמו (כן הוא גם ביקש שזה יהיה בדקה האחרונה Razz)
לכן כל הקולות במועצה הזו נגד עומרי מבוטלים!

מי שלא מאמין מוזמן לקבל צילום מסך מהפורום האישי שלו אחרי ההדחה Smile
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:51

והפעם מקריאת הקולות שלנו תהיה לא אחרת מאשר מלכת הבליינדסיידים, אלופת המשחק החברתי, האישה שפעם פחדה מעלים והיום מעשנת אותם. יד ימינו של כל צורר מתחיל. האישה, השומנים והנחיתות האתנית - סירי! king

המתמודד שיקבל את מירב הקולות (אחרי עומרי) יודח, ויתבקש לעזוב את האי ולהירשם בצוות עם סירי לעונה הבאה של לרדת בגדול
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:52

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Dl1lhdsssue9kffviqxa

קול אחד לעומרי
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:54

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Dl1lhdsssue9kffviqxa

2 קולות לעומרי
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:56

עד כאן האהבה שאתם מעניקים לעומרי.
רק 2 קולות? אני במקומו הייתי נעלב אחרי המועצה הקודמת שנועה קיבלה 5 Sad

בואו נראה מי הקורבן הפעם Cool
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:58

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס 8m5mv0d6dcj9niwoee8m

קול אחד לנועה
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:58

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס 8m5mv0d6dcj9niwoee8m

2 קולות לנועה
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Mtyj50wi7vxht18cro5z

2 קולות לנועה
קול אחד לשירה
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeTue 07 Aug 2012, 23:59

2 קולות לנועה
2 קולות לשירה
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:00

3 קולות לשירה
2 קולות לנועה

קול אחד נותר...
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:07

המודח התשיעי מהישרדות האוקיינוס ההודי...

שירה, השבט אמר את דברו.
4 קולות מספיקים במצב הזה, אפילו בלי האליל של עומרי, ואת נאלצת לעזוב את המשחק מיידית. אבל את תחזרי לסגור חשבון עם השורדים הנותרים במועצת השבט האחרונה כחברה השנייה בחבר המושבעים לצד נתנאל פ. שוב זכינו לראות הדחה של מתמודד חזק ומשמעותי, והמשחק רק הולך ונעשה קשה יותר. כולם מוזמנים להיפרד משירה, ושירה את מוזמנת לסכם את המשחק ורצוי בדומה לסיכום של נתנאל Razz

לו"ז להמשך Exclamation
Like a Star @ heaven יום חמישי בשעה 20:00 - משימת חסינות אישית שלישית. בקרוב יעלו לפורומים האישיים שלכם שאלונים שתצטרכו למלא לצורך המשימה הזאת, ועל כולם למלא אותם! גם שגיב שלא יוכל להשתתף.
Like a Star @ heaven מוצ"ש בשעה 20:30 - מועצת שבט עשירית. מתמודד נוסף יודח ויהפוך למושבע

לילה טוב ובהצלחה Smile
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:16

באמת סקנדי אתה השחקן הכי טוב שאי פעם ראיתי

יאללה אחי אני מעריך אותך על המהלך הזה שעבדת עלי כל אורך המשחק באמת אתה תותח, איזה טמבל יצאתי

אבל אתה יצאת מלך ואני מקווה שגם אתה מעריך את המהלך הזה ואני שמח שלקחת את זה בכיף אחי
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:19

ביי סקנדי,
אתה אחלה שחקן והכל, גם אם רבנו לא מעט.
ולא, אני לא שונא אותך:-)
בהצלחה:-)
חזרה למעלה Go down
Yaniv

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:24

כל הכבוד על המשחק עד עכשיו, היית באמת לא רע, ואני לא יכול לחכות לראות כבר את המושבעים בגמר Razz
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:29

טוב זין עם שירה למי יש כח לזה XD
נסיחים!
הלוואי והייתי יכול להגיד שהיה לי כיף במשחק הזה. אבל ההתחזות הזאת באמת הייתה קשה והרסה את הכיף. הכיף התחיל שהבנתי שהמשחק הזה נועד כדי שיהיה לי כיף ולמה לסבול בהתחזות הזאת? אז התחלתי תקטע של להדיח את דולברג וזה
נועה, שגיב, יוני- נתי אמר לי שהוא בחיים לא ידבר איתי אם אני ידבר אליכם יפה אז אנלא יגיד כלום D: פרטי וזה Razz סתם יוני באמת אינלי כח אליך השיחה האחרונה שלנו בתור סקנדי הייתה מספיקה.
שיר- בהתחלה חשבתי שיצאת מטומטמת אבל תכלס יצא לך אחלה D: בהצלחה
עומרי- בהצלחה
דןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן נסיחחחחח שבבלבב סהה :** מרי מי
אלעד- בהצלחה
לאידע אם נשאר מישו
טוב אז היה לי כיף ואני לוקח בסבבה תהדחה הזאת Razz תקשיבו, מסר ממני לאומה: אתם באתם פה לא לנצח, אלא לשחק. ולשחק טוב. כמה שיותר בליינדסיידים, כמה שיותר שקרים, מריבות, מכות, וכו D: תעשו לאמיר רייטינג אחרת הוא בחיים לא יסלח לי שהודחתי.
טוב יצאתי פה באמת נחמד כפרה עליי, אבל בגמר צפו פגיעה נוסח ליל הבדולח ונראה אתכם מתמודדים עם זה Cool
קחו שיר https://www.youtube.com/watch?v=JRfuAukYTKg&feature=related

נערך לאחרונה על-ידי shira12 בתאריך Wed 08 Aug 2012, 00:38, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:30

סבבה אם אתה מתעקש לריב אז יאללה מה שבא לך
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:35

חח חכו שתראו את הפורום האישי שלו, תתכוננו
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:49

בהצלחה בהמשך חייך סקנדי :]
חזרה למעלה Go down
OnlyGirl

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:51

בהצלחה בהמשך Smile
ד"א אחלה שיר D:
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 00:52

3> שחקן מדהים, באמת מעריכה אותך אתה לא מבין כמה
שמחתי לשחק איתך חח ובעיקר לשנות סוף סוף תשם שלך במסן משירה לסקנדי Very Happy

(ואמיר חופר על תגובות , וגם לא מועיל ! אוף איתך אמיר
אני עדיין בעד להדיח אותו בבלינסיד ... )
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 01:20

טוב עכשיו אני מקווה שהבנתם את פשר הסיכום שלי (:
יש עוד כמה דברים .. אבל הם לא היו רלוונטים כמו החשיפה של סקנדי שידעתי עלייה מתחילת המשחק Smile
ותיזהרו לרכל עליי בפעם הבאה חחחחח
עכשיו שדיברתי עם כולם והבהרתי להם למה הסיכום נכתב ככה וכו' וכו'.. מקווה שזהו זה מאחורינו ולא תכנסו לפסים אישיים יותר (:
בינתיים אני נהנה מלהמשיך לעקוב אחריי המשחק!
ואני כבר לא התערב יותר במשחק, אין שום סיבה לכך יותר, אני אתן לכם לזרום. Very Happy

ודרך אגב יצא להם היום שיר חדש:
https://www.youtube.com/watch?v=x6bnpw03KR8

זהו חח אה וסקנדי שיחקת ממש טוב! חוץ מהארכת אותיות ששיגעה לכולנו את השכלללללל !!
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 03:02

נתי באנו ביחד בכלל מה חשיפה פחפחפח
פעם הבאה אתה מתחזה לשירה
חזרה למעלה Go down
idanr

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 03:25

סקנדי אתה הכי נסיח׳ פה מכוווווולם !!
איזה באסה שהודחת Sad
לפחות קניתי היום נעליים ממש יפות במילאנו!
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס   מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 08 Aug 2012, 03:28

OH STOP IT, U Embarassed
חזרה למעלה Go down

מועצת שבט תשיעית - שבט מאוריציוס
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט שמינית - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט עשירית - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט שלוש עשרה - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט ארבע עשרה - שבט מאוריציוס