הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיקור ראשוני של המתמודדים

Go down 
2 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

סיקור ראשוני של המתמודדים Empty
הודעהנושא: סיקור ראשוני של המתמודדים   סיקור ראשוני של המתמודדים Icon_minitimeWed 11 Jul 2012, 02:46

טוב אז עברו 3 ימים במשחק... בסך הכל אני מרוצה ממה שקורה, רק מפריעה לי כמות הנגררים המטורפת. צריך לקוות שזה ישתפר לאט לאט לקראת האיחוד. אז כמנהגי בקודש, אני אסקר כאן את השחקנים לפני ההדחה הראשונה רק על סמך מה שאני רואה בינתיים.

Like a Star @ heaven השחקנים החשובים Like a Star @ heaven

סקנדי (שירה) - סקנדי התחיל את המשחק מאוד חזק, התחבר לאנשים הדומיננטיים ויש לו הרבה בריתות שיכולות לעזור לו. הוא גם מחובר לאנשים בשבט שלו שהוא לא בהכרח איתם ככה שכרגע הוא במצב טוב. מה שאני מפחד שיקרה שהוא שוב יעשה את המהלך שלו כמה שלבים מאוחר מדי ויידפק. יש לו גישה טובה למשחק אבל חוש תזמון לא משהו וזה כבר פגע בו באינדונזיה ובאולסטרס. אם הוא יצליח להעיז קצת יותר הוא יכול להגיע רחוק! אגב סליחה שאני אומר אבל ההתחזות הזאת מגוחכת ומיותרת לגמרי Neutral סקנדי יכל להסתדר יפה גם בלעדיה ועכשיו הוא סתם הסתבך, בסופו של דבר השמועה תופץ וכבר המון חושדים בו.

נועה - נועה כנראה תודח ראשונה וחבל, כי בתכלס היא עפה על כלום. אין לי מושג איך זה התגלגל לזה כי השבט שלה לא ממש מעדכן את האישיות, אבל אם היא הצליחה להיות מודחת לפני אנשים כמו עומרי ומיקי כנראה היא עשתה משהו מאוד לא טוב. גם לא ממש עוזר לה שהיא בשבט עם סקנדי שהיא לא יודעת שזה הוא, עומרי ששפוט של נתי ומיקי שרב איתה באולסטרס אבל נראה לי שהם בסדר עכשיו... בכל מקרה לנועה יש שיטת משחק שמאוד משעשע לצפות בה אבל במצב שהיא מוקפת אויבים, שפוטים וסתם אנשים תמימים היא לא תשרוד הרבה

שגיב - אני אוהב את הגישה של שגיב, הוא יכול להתגלות כשחקן לא רע בכלל! הבעיה היחידה שלו שהוא נורא תמים. תמיד צריך לחשוד בכולם לא משנה כמה הם קרובים אליך, וברגע שהוא הגדיר את סקנדי כחבר נפש שלו או לא יודע מה שהתפתח ביניהם (סקנדי קורא לזה רומן I love you) על היום הראשון במשחק, זה מבחינתי תעודת עניות לשחקן. אני עדיין נותן לו צ'אנס להתעורר ולראות מחדש את המצב שלו.

יניב - יניב כזה חמוד! אני מת על הפורום האישי שלו ואיך שהוא בחר לעשות אותו. אם הוא יצליח להתמיד בזה הוא בוודאות לוקח את הפרס קומונה. אסטרטגית הוא קצת חולם, כי הוא סומך על נתי שיש לו שלל שפוטים בכל רחבי המשחק, אבל המצב שלו בשבט בהנחה שנתי איתו הוא טוב מאוד ואפילו מעולה. יש לו גם קשרים עם עוד אנשים שיכולים לעזור לו בהמשך, זה רק תלוי במה שהוא יבחר.

נתנאל פ. - זאת אולי ההזדמנות היחידה של נתי להוכיח שהוא יכול להיות שחקן. יש לו צבא שפוטים, קשרים טובים והוא מוקף באנשים שהוא יכול להעביר לצד שלו בקלות. אם הוא יצליח להשתמש בכל הנתונים הטובים האלה כדי להשפיע על המשחק לטובתו הוא יכול למצוא את עצמו בגמר בקלות. אם הוא ימשיך כמו במשחקים הקודמים להיגרר ולהתעצבן כשדברים לא הולכים בדרך שלו, הוא יעוף מהר מאוד. שוב, החלטה שלו.

שמואל - שמואל הזה מוזר לי בטירוף. איכשהו הוא הצליח לבוא משום מקום ביום השני מכמעט חוסר פעילות ולהפוך לאחד השחקנים היותר דומיננטיים. הוא עשה רושם מאוד חובבני, אבל בהדחה הזאת הוא אחד האנשים שהכי השפיעו על זהות המודח. אני לא יודע מה יקרה איתו בהמשך, כי אין לי מושג מי מדבר איתו ועל מה, אבל יש לי הרגשה שהוא יהיה חלק משמעותי מהמשחק.

אלעד - עוד אחד שהתחיל כלא פעיל ונכנס בסערה למשחק. במקרה שלו דווקא הבנתי על מה הייתה המהומה, הוא פשוט הלך נגד הברית השולטת והודה בפניהם שהוא רוצה להדיח את שגיב, מה שהוביל אותו אוטומטית להיות מחוץ לעניינים. כרגע אני לא רואה אותו שורד, אבל אנשים תופסים ממנו שחקן חכם אז נחכה ונראה מה יקרה איתו...

Like a Star @ heaven השחקנים הלא חשובים Like a Star @ heaven

עידן - אני מת על עידן והוא ממש חמוד אבל הוא הולך להיגרר אחרי נתי וסקנדי כל המשחק לצערי Sad הוא שחקן קבוצתי מדי כנראה שהישרדות פשוט לא מתאימה לו. נתתי לו את הכבוד להיות בקטגוריה הזאת כי הוא מעדכן את הפורום האישי וכי.. נו זה עידן כפרעליו!

יוני - יוני נמצא במצב מוזר. מצד אחד אנשים רוצים אותו בצד שלהם אבל מצד שני הוא בעצמו לא מוערך ממש... הוא יכול להגיע רחוק אבל אף אחד לא יצביע לו בגמר. עצוב לי קצת לראות את זה כי הוא ממש סבבה, לא ברור לי למה הוא לא מצליח לתת רושם חיובי. אולי במשחק הזה תהיה לו הזדמנות להוכיח את עצמו.

מיקי - לא יודע מה נסגר עם הבנאדם הזה.. הוא יכול להיות השם החם בשבט יום אחד ויום אחר כך אנשים שוכחים מקיומו. גם הבנתי שהוא מתגייס עוד שבועיים ולא הולך להיות לו חלק משמעותי במשחק מעבר ללהצביע בהדחות הראשונות.

Like a Star @ heaven השחקנים שמזל שיש לי אותם במסן כדי להיזכר שהם במשחק Like a Star @ heaven

שיר - היא ממש חמודה אבל תפסתי ממנה איזה שחקנית חזקה.. היא כולה בת 12

הודיה - חמודה וזהו. לא רואה אותה משאירה איזה חותם על המשחק כרגע

יאיר - שפוט של יניב, חסר משמעות לחלוטין במשחק

נתנאל נ. - שפוט של שגיב, ע"ע יאיר

עומרי - שפוט של נתי, ע"ע יאיר

Like a Star @ heaven השחקנים שאין להם קשר לחיים Like a Star @ heaven

שחר - שיהיה ברור, הוא פעיל. אבל זה בערך כל מה שאפשר להגיד עליו
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
Noa

סיקור ראשוני של המתמודדים Empty
הודעהנושא: Re: סיקור ראשוני של המתמודדים   סיקור ראשוני של המתמודדים Icon_minitimeSat 01 Sep 2012, 19:04

''נועה כנראה תודח ראשונה וחבל''
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח D;

תגובה מס' 8000 בפורום ! D;
חזרה למעלה Go down

סיקור ראשוני של המתמודדים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיקור כללי
» 22.7.2012- סיקור כולל!
» 29/7/2012- המשך סיקור כולל!