הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

22.7.2012- סיקור כולל!

Go down 
3 posters
מחברהודעה
shira12

22.7.2012- סיקור כולל! Empty
הודעהנושא: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeSun 22 Jul 2012, 14:26

נשארו 7 בקומורו, 5 בסיישל, מניין ההרוגים עלה ל4 ואמיר נשאר זונה סה קטע! :ם
אז בואו נסקר אותם אחד אחד עד שיקראו לי למסיבת בריכה מטורפת עם שוקו וקוראסונים יהה מאדרפאקר!
יש לציין שהציונים כאן יחסיים וכמובן שבאולס נתי היה מקבל בערך 12 מתוך 67 אבל נגיד ש

שם: בריטני מוצצת פרנג'יאן
שבט: סיישל
אסטרטגית: 7
חברתית: 8
משימתית: 10
סה"כ: 25\30
בכללי עליו: הממ אז ככה. נתי הגיע לשליטה מוחלטת בשבט קוקסיישל כשמצד אחד יש לו את שיר ויוני מברית הקוקסינליות, ומצד שני גם את עידן שהשיג להם איכשהו שליטה בשבט. קיצור, נתי נמצא כרגע במצב מושלם (בלי שהוא פעל בשביל זה יותר מדי... זה די קרה מעצמו Razz ) אני די בטוח שהוא זה שסיפר לעומרי עליי וחירב לי תמשחק, ולכן אחת המטרות שלי זה להעיף את עומרי מהשבט שלנו בתור התחלה. המטרה שלי זה באמת שנתי יביא אותי בעזרת הקשר שלנו למקום טוב ושיחשוב שאנחנו מתכוונים ביחד להפוך תמשחק הזה לגנון, וכנראה הראשון שיבגוד (לא יקח הרבה זמן Razz ) ישאר. אני מקווה שזה יהיה אני Very Happy
שיטה מומלצת להדברת המזיק: לגרום לו להביא אותי למצב טוב במשחק ואז להעיף אותו לאלף עזאזל עם שימוש בK300 וקופסת צדקה.
והוא דומה ל: קולטון!!! באמת יש צורך להסביר? מצבי רוח משתנים, מחזור תמידי, פטיש לסאדו מאזו, הנאה מסבל של האנושות ודיבור של פרחה. כמובן שגם כמו ב24, נתי וקולטון ניצלו תטיפשות היתרה של האחרים כדי להגיע לשליטה אבסולוטית במשחק.

22.7.2012- סיקור כולל! Iqwjmvzlwmjm
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeSun 22 Jul 2012, 14:47

שם: יניב
שבט: קוקסיישל
אסטרטגית: 5 ככה
חברתית: 9 נראלי
משימתית: 5 ככה
סה"כ: 19\30
בכללי עליו: יניב לא עשה טעות כלשהי במשחק, הוא פשוט לדעתי נפל למיעוט במקרה הזה XD נראלי שהוא זה שהצביע עם נגר ליוני, והוא קצת מנותק ולא ככ יודע מה הולך במשחק XD הוא לא בדיוק השורד האולטימטיבי, כה? אבל לדעתי הוא יכול להתקדם כמו אורי בארגנטינה בעזרת כישורים חברתיים וקצת טוויסטים, ולדעתי הוא יזרום באיחוד עם מהלכים. אני כרגע מתחנף אליו והכל שירגיש שהוא אחד האנשים היחידים במשחק בשבילי וזה כמובן יוביל לברית Razz אני רוצה להגיע איתו רחוק בגלל שהוא לא העיפרון הכי מחודד במגירה, ועדיין הוא יכול קצת לעזור לי עם מתמודדים אחרים וזה. אם אני לא אראה אתזה לנכון, הוא יעוף הרבה יותר מוקדם חח
שיטה מומלצת להדברת המזיק: לקראת הסוף כשאין עוד את מי להדיח, ולהצטער ולהגיד שזה המשחק וככה לקבל את הקול שלו בגמר :-P כרגע אני חושב שטוב לי שהוא ישאר בסיישל במקום, נגיד, עידן XD
והוא דומה ל:חשבתי והגעתי למסקנה שלאלינה מ21. זה לא שהוא גרוע באופן אטומי, הוא כן רוצה לשחק, הוא יכול לשחק ועם קצת יותר מזל הוא יגיע יותר רחוק.

22.7.2012- סיקור כולל! Wmjnjfn5yuwz
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeSun 22 Jul 2012, 17:56

שם: כריסטינה קופצת בהן
אסטרטגית: 3
חברתית: 5
משימתית: 8
סה"כ: 16\30
בכללי עליו:יוני מטומטם ושחקן גרוע, והדבר היחיד שהוא מאיים בו עליי זה שהוא טוחן משימות. מעבר לזה הוא שונא אותי כסקנדי Laughing וכרגע במשחק הוא דבוק ומלקק לנתי תכוס ומחובר עליו באינפוזיה (או שנתקע לו שם הזין) והוא יצביע עם עידן ונתי בכל מצב. הוא טפיל ואין יותר מדי מה לחשוש ממנו, אני רק חושב שהוא יתחבר הכי מהר לעומרי בנסיון להעיף אותי וזה בעייתי. לא דיברתי איתו ככ עד היום ולדעתי השארתי בשיחה ההיחידה שלנו רושם של תחמן וזגזגן וזה. צריך לתקן אתזה איכשהו חח
שיטה מומלצת להדברת המזיק: תאי גזים\בורות הריגה\קרמטוריום מה שהכי זורם וקרוב לבית.
והוא דומה ל: זאת תהיה קצת מחמאה בשבילו, אבל לדעתי המקבילה ליוני זו בקי מ13 שהייתה תקועה כל הזמן עם הלשון בתחת של הבני ברית שלה. אמנם זה הביא אותה לגמר, אבל עם 0 קולות. מה שגם, לדעתי כמו יוני, בקי הייתה מעורה במשחק, ידעה מה הולך והייתה שותפה לתכנון וזה.. אבל לא משנה מה הייתה דעתה, בסופו של דבר נתי\יול קבע.

22.7.2012- סיקור כולל! Mtyrfungxomz
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeWed 25 Jul 2012, 00:32

שם: עידן
אסטרטגית: 9
חברתית: 10
משימתית: 9
סה"כ: 28\30
בכללי עליו: דןןןןןןן הנסיח היפשלייי אהבה :* ברוב המשחקים הוא היה צמח נגרר טוחן חסינויות ומכור לאוננות, אבל המשחק הוא הפתיע, עשה תסוויץ' של החיימשלו והפך מהגיבור בקטנטנ ונסיחשלי לנבל מאסטרמיינד מזדיין בכושלאמשלו ומאיים עלי זנזונת >: הוא גם לא אישר אותי במסנ שזה הכי זנות אמן יפול ישר על דילדו >: למרות שחשבתי שהוא סתם יהיה צמח מטומטם הוא אירגן את כל ההדחות בסיישל ולדעתי גם ישלו קצת סיי מחוץ לשבט, וכרגע בשבילי הוא הכי מאיים (יחד עם נועה, עומרי ושגיב) אבל אני בונה עליו כקונטרה לשגיב ולכן אני רוצה להתחיל להיות איתו בקשר ולעשות מסע דילוגים לאורך האיחוד בין 2 הבריתות.
שיטה מומלצת להדברת המזיק: התססת הנתינים, קריאה למרד ומהפכה צבאית בנוסח סוריה עם המון דם וזיתים.
והוא דומה ל: ג'ייטי!!!!!!!!! תאמת שאנלא סובל את ג'ייטי ואני אשמח אם יגלו אצלו סרטן המעי הגס עם גרורות לרחם, אבל הוא דומה לדן בשליטה האבסולוטית המשחק החברתי, המשימתי והאסטרטגי המבריק מינוס נטייה למהלכים מסוכנים וכושיות שמנות.

22.7.2012- סיקור כולל! Jlyjyjzzwkyb
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeWed 25 Jul 2012, 00:43

שם: שיר
אסטרטגית: 4
חברתית: 4
משימתית: 6
סה"כ: 14\30
בכללי עליה: דיברתי איתה בול פעם אחת והיא יבשה ולא זורמת, והיא הייתה בברית מההתחלה עם נתי ועידן ואלה, ועכשיו הם הגיעו לפיינל 5 כברית אחת גדולה, והיא הבינה שהיא גם על הכוונת. כנראה ישלה קשר עם שגיב והיא עלולה לבגוד אליו באיחוד, ולדעתי די קל לשכנע אותה לבגוד. היא לקחה חסינות למרות שהיא גרועה היא פשוט הייתה היחידה מהשבט שלה, וזה עכשיו היא בפיינל 10. לדעתי היא יכולה איכשהו לנצח עוד משימות אבל לאידע, תאמת שסביבה הכל די מעורפל. אני רק מקווה שבמידה והיא תבגוד לשגיב היא לא תהרוס לי תתוכניות.
שיטה מומלצת להדברת המזיק: לגרום לכולם להבין שמים שקטים חודרים עמוק ו\או לגרום לה להראות תחמנית וזה, ויעיפו אותה וזה. מצד שני, בעצם אולי כדאי לי לקחת אותה לגמר.
והוא דומה ל: קלי מעונה 1. חזקה בחסינויות, עלולה לבגוד כי מתאים לה או כי מישהו שכנע אותה, משחק אסטרטגי כושל ואנמיות בכללי. ואני מאוד עייף >:

22.7.2012- סיקור כולל! T3kylmmte2ey
חזרה למעלה Go down
Yaniv

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeSat 01 Sep 2012, 04:09

22.7.2012- סיקור כולל! HarryPotter-Snape-Clapping
חזרה למעלה Go down
idanr

הודעהנושא: Re: 22.7.2012- סיקור כולל!   22.7.2012- סיקור כולל! Icon_minitimeSat 01 Sep 2012, 14:59

סקנדייי אני מאוהב בך D:
חזרה למעלה Go down

22.7.2012- סיקור כולל!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» 29/7/2012- המשך סיקור כולל!
» 27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS
» 23/7/2012 . ועוד לא קל לנשום ועוד לא קל לחשוב מול הרוח .. ♫
» ה19.7.2012
» 31.7.2012 \ WHERE HAVE YOU BEEN ALL MY LIFE ?!