הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיכום ימים 1-14

Go down 
3 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeThu 19 Jul 2012, 19:58

כן כן אני יודע שזה באיחור מטורף והייתי צריך להתחיל לסכם כבר בהדחה הראשונה! אבל מה לעשות שיש לי חיים חוץ מהמשחק הזה, ואני בקושי מצליח להגיע בזמן למשימות XD אני מת שאלמוג כבר יסיים תקורס שלו ויחליף אותי. בינתיים אני יסכם על ה4 הדחות שהיו (את ההדחה של מוצ"ש אני יוסיף אחרי שהיא תיגמר, למרות שאין כמעט סיכוי שנתנאל נ' יישאר) ומה אני חושב על השחקנים עד כה.

אז מה היה לנו עד עכשיו Question
Like a Star @ heaven ימים 1-4: קאסט, חלוקה, דגלים, כולם שונאים את נועה ופרישה מפתיעה
Like a Star @ heaven ימים 5-7: משימה צמודה, בליינדסייד ושחר נעלם
Like a Star @ heaven ימים 8-10: דחיות, ביטולים, אוטו דפוק והדחה אוטומטית
Like a Star @ heaven ימים 11-14: סולמות, נחשים, מהלך גאוני או מטומטם וקולטון

נערך לאחרונה על-ידי amir6661 בתאריך Mon 23 Jul 2012, 16:38, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
amir6661
Admin

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeThu 19 Jul 2012, 20:23

את רוב המידע על הקאסט נתתי כבר בפוסט של הרושם הראשוני אז אפשר לדלג על זה. החלוקה של השבטים הייתה בהגרלה (פחח ברור שהפרדתי פרימיידים, וחילקתי שווה בשווה את הלא פעילים והפחות פעילים) ככה קיבלתי 2 שבטים שבאחד מהם יש הרבה שחקנים חזקים אבל כולם נכנסו לאותה ברית, ובשנייה יש הרבה נגררים אבל השבט הרבה יותר דינמי וכל 5 דק' מתוכנן בליינדסייד על מישהו.

התפתחות העניינים בקומורו:
סקנדי, שגיב ועומרי נכנסו לברית על ההתחלה וסימנו את מיקי ונועה כאיומים (יותר נכון סקנדי סימן, הם פשוט הסכימו איתו בלי לשאול שאלות). אלעד ושמואל שבהתחלה פחדתי שלא יהיו פעילים חזרו למשחק בסערה והפכו לדומיננטיים, שמואל בגלל שהיה קונטרול פריק ונכנס חזק לברית ואלעד בגלל שהתחיל לסמן את כל העולם ואחותו אבל גם נכנס לברית הזאת בסוף. אין לי מושג איך יאיר הגיע גם לתוך הברית שלהם אבל זה קרה. נועה ומיקי נשארו בחוץ ונועה הייתה המודחת הראשונה בוודאות. ואם זה לא מספיק, היא הייתה אחראית על הדגל של המשימה שבסוף הפסיד. אם הייתי השופט היחיד הייתי נותן להם הרבה פחות נקודות, אבל בכל זאת הייתה השקעה... אז נגיד. קיצר כל השבט התאחד נגד נועה.

התפתחות העניינים בסיישל:
נתי בעיקרון שולט בסיישל כמו בובות וזה הרבה בזכות רמת האינטיליגנציה של השבט הזה. היחידים שיש להם סיכוי לעשות משהו נגדו הם יניב ועידן, שהם חברי הברית הכי קרובים שלו... שיר והודיה היו בובות של יניב, ונתי הרגיש בצדק שצריך לפרק את השלישייה הזאת בהמשך. אבל התוכנית של נתי כללה להדיח אותן רק בפיינל 5. מי שהגה את הבליינדסייד הגאוני על הודיה זה בכלל (תחזיקו חזק) יוני! הוא הביא את הרעיון של להשתמש בנתנאל נ' חד פעמית בשביל להעיף אותה. בהנחה שזכרתם שהוא היה בשבט הזה, שחר לא ממש דיבר עם אף אחד ונעלם אחרי כמה ימים.

הדגל של קומורו הפסיד (איזו הפתעה Razz) ונועה הבינה שהיא עפה כמעט פה אחד. הם החליטו לא לשלוח לגלות, יוני יצא בהגרלה והצטרף לשבט שלהם. הדבר היחיד שהיה יכול להציל אותה זה שיוני ימצא את האליל וישתמש עליה, או שאיכשהו סקנדי ויאיר יצביעו איתה... אבל שום דבר מזה לא קרה, סקנדי החליט להישאר עם הברית שלו (לדעתי מהלך לא חכם במצב כזה, והיה לו מזל שזה נגמר כמו שזה נגמר) ויאיר זה גם ככה סתם שחקן משנה. אז נועה נכנסה למצב שהיא כל כך אוהבת, שהיא בטוח מודחת ואין לה מה לעשות חוץ מלחפור לי חחחחח אני חולה על נועה אבל די תעשי משהו! היו לה מלא אופציות.
כבר די השלמתי עם זה שהיא עפה, אבל איכשהו היא הצליחה לבוא עם מהלך גאוני שראיתי רק פעם אחת באטלנטיס - לשכנע מישהו לפרוש!! למרות שזה נשמע מטומטם זה היה גאוני ברמות שקשה להסביר, היא לא הייתה צריכה שום דבר, רק עוד קצת זמן! רק כמה ימים שירדו ממנה.. היא לא עשתה באמת טעויות כאלה גדולות ואם היא הייתה מודחת זה היה ההדחה הכי מפגרת בארץ. היא הצליחה לזהות את החוסר מוטיבציה של יניב למשחק והתחננה אליו שיעזור לה. בסופו של דבר הוא הרגיש רע שהוא יישאר במקומה (בצדק! פרזיט! נקווה שחלאות עלובות נפש כמו רועי ילמדו ממך) ופרש. כמובן שמיד אחר כך שגיב קלט שנועה לא היוותה שום איום והם השלימו, וכרגע על הכוונת עומדים מיקי ועומרי שברגע שהם יוכלו יעברו צד... סוףסוף קצת שכל
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeFri 20 Jul 2012, 20:26

טוב הגיע הזמן להמשיך בעדכונים Smile
אז אחרי שדי ירדו מנועה ובסיישל נסגרו התוכניות לגבי הבליינדסייד על הודיה, כל מה שהם היו צריכים לעשות זה פשוט להפסיד. הם לא הפסידו בכוונה כן? אבל בוא נגיד שלקראת הסוף הם פחות התאמצו. קשה להאשים אותם, כי בסך הכל נתי זה מי שעשה את כל המשימה ויוני ונתנאל נ' קצת עזרו לו. אבל בסך הכל המשימה הייתה מאוד צמודה עד הרגע האחרון ודרשה מקומורו עבודת צוות תחת תנאים בלתי אפשריים. מסתבר ששמואל דיקטטור משימות ושאלעד נסע לאילת, אז מי שבאמת נשאר לעשות את המשימה אלה נועה וסקנדי. שגיב מנסה אבל הוא נרדם... נקווה לראות אותו יותר מפציץ באישיות.
אחרי ההפסד הייתי בטוח שעומרי ילך לגלות אבל הם החליטו לקחת דווקא את מיקי, אלוהים יודע למה. פחדתי כבר שהוא לא יצביע וידפוק להם הכל, אבל בסוף הוא חזר... כמובן שאת אי הגלות הוא לא עשה ומזל שכך. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הוא היה משיג את האליל ואז נעלם affraid
מה שהכי איכזב אותי בהדחה הזאת זה התגובה של יניב ושיר. כל מה שהם יכלו להגיד זה שהם לא מבינים למה היא הודחה... נו באמת! תעשו 1+1 השבט הדיח מתמודדת פעילה וחברת ברית שלכם על פני פאקינג שחר, זה היה מהלך נגדכם! אתם אמורים להבין שנתי, עידן ויוני זה ברית חזקה שיש לה גרורות בשבט השני בדמות עומרי ומיקי, ואם גוש ההצבעה הזה יגיע לאיחוד אין לכם סיכוי -_- טוב, תחזרו להיות נחמדים אליהם ולהתחנף, זה בטוח יעזור. לנתי הייתה איזה תוכנית להעיף את עידן אבל הוא ירד ממנה בהמשך, וכרגע אני לא יודע מה יעצור את ברית הענק הזאת שעכשיו תקבל עוד חיזוק מיניב ושיר... קצת שכל אנשים!

על ה"הדחה" של שחר אין מה להרחיב, פשוט העפתי אותו אוטומטית כי לא רציתי לבזבז עליו משימה ומועצה. כרגע על הכוונת שלי נמצא מיקי ואני מאוד מקווה שקומורו ידיחו אותו בעצמם ויחסכו ממני את ההתעסקות איתו.
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeMon 23 Jul 2012, 16:02

ההדחה האחרונה והכי מעניינת לעדכון זה היא כמובן ההדחה של נתנאל נ.
על פני השטח לא היה פה משהו מיוחד מדי... נתנאל גם ככה היה אאוטסיידר בשבט וכל מה שהיה צריך זה שיניב ושיר ימשיכו לסמוך על הברית שלהם כדי שהוא יעוף על טיל. אבל סיישל היו צריכים להפסיד בשביל זה, ולמרות שכל הסיכויים היו לרעתם הם הצליחו לנצח. בהישרדות יש מהלכים גאוניים ויש מהלכים מטומטמים, ויש את הסוג שיכול להיות כל אחד מהם בהתחשב בתוצאות, כמו למשל... להעביר חסינות לשבט השני. לא, לא הגעתם בטעות לסיקור על עונה 24. נתי החליט לעשות קולטון ולשכנע את השבט לותר על החסינות Shocked
בדיוק כשכבר חשבתי שראיתי הכל, הוא בא עם המהלך הזה והפך את המשחק. אין ספק שהפעם כל הקרדיט הולך לנתי. זה כמעט בלתי אפשרי לגרום לשבט שלם להרגיש בטוח מספיק כדי ללכת למועצה, והוא עוד לקח את הסיכון העצום ששגיב ימצא את האליל. בעצם לא סיכון כזה גדול, כי בכל זאת שחר עף אוטומטית אז לשגיב היו רק 6 רמזים ולא 8, אבל עדיין סיכון שכדאי לקחת בחשבון. אבל אפילו את המכשול הזה נתי עבר כשהוא שכנע את יניב להסית את הקולות של שגיב ונתנאל נ' נגד יוני Laughing
בשורה התחתונה, המהלך החליש מאוד את ברית קומורו שנשארו עכשיו עם 5 חברים בלבד. מצד שני, נתי לא ידע שמעבר לפינה מצפה לו ההדחה הכפולה שתוריד גם את ברית סיישל ל5 חברים ותשאיר מצב של סטטוס קוו בבריתות. הסיכוי היחיד שלהם הוא להשלים עם שגיב או לפתות את נועה, ושניהם נראים לא מאוד אפשריים כרגע.
ועכשיו אני מודה שיצאתי מטומטם בטוויסט של ההחזרה. הרי ברגע שהם ידעו שהם יכולים לחזור הם לא יריבו עם השבט Sad לשלושת המודחים הבאים (שניים, בגלל מיקי) אני אודיע יום אחד אחרי ההדחה בתקווה שהם לא ייעלמו...
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeMon 23 Jul 2012, 16:31

הגענו לרגע שכולם ציפו לו - Like a Star @ heaven ה ד י ר ו ג ! Like a Star @ heaven
אני מעדיף לא לכלול כרגע את הודיה ונתנאל נ' בדירוג כי יכול להיות שהם לא יחזרו בכלל וסתם שפכתי מילים, בינתיים הם בגדר שחקני משנה ולא יותר מזה.

מקום 12 - מיקי scratch
חבל מאוד שמיקי לא אמר לי מראש שהוא מתגייס באמצע המשחק... לא שהיו לי איזה ציפיות גבוהות לגביו, אבל בכל זאת הוא לקח חלק משמעותי בהדחה של הודיה וציפיתי שיעשה משהו מעבר ללעצבן אנשים ולהיות קול בזמן שהוא כן שיחק פה.

מקום 11 - אלעד confused
התחיל את המשחק מאוד חזק וכרגע הוא ממש סתמי, אבל לפחות מתחבר.

מקום 10 - עומרי jocolor
אין כל כך מה לפרט... הוא סבבה ופעיל אבל שפוט של נתי ולא מנסה לנצח, אז אין על מה לפרגן לו.

מקום 9 - שיר cat
היא באמת חמודה אבל לא עושה שום דבר כרגע והבנים בסיישל די מנצלים אותה

מקום 8 - שמואל farao
חחחח אני חולה על שמואל! הוא אחד המצחיקים וגם שחקן לא רע. הוא נמצא נמוך בינתיים כי את השאר אני יותר מכיר ויותר יודע על האסטרטגיה שלהם ושמואל לא מעדכן את הפורום האישי אז קשה לי לדעת מה המצב שלו במשחק. בגדול- אני בעדו כל עוד הוא יורד מנועה.

מקום 7 - יוני geek
יוני חמוד ומשקיע, אבל הוא ממש תמים. כרגע הוא עוד אחת מהבובות של נתי והולך אחריו בעיניים עצומות. בהדחה של נתנאל אפילו שהוא לא היה בסכנה הצליחו להעביר את האש אליו, והוא די נבהל מזה. חייב להתעורר דחוף ולהתחיל לתכנן את המשחק שלו כמו שצריך...

מקום 6 - יניב Basketball
יניב אחלה! אבל כמו יוני הוא גם ממש תמים. מצד אחד הוא יודע שהוא לא בשליטה על השבט ותלוי בנתי ועידן, אבל מצד שני הוא לא מנסה לשנות את המצב. לא ראיתי אותו פונה ליוני ומציע איזשהי תוכנית הפיכה, הוא נשאר צמוד לנתי ומציית לו. כרגע זה בסדר כי אין לו המון אופציות, אבל הוא חייב להעיף את נתי באיחוד ככה שתהיה לו אפשרות להגיע לגמר.

מקום 5 - שגיב bom
שגיב צריך קצת לשלוט בעצמו, אבל בגדול הוא שחקן מעולה ואני רואה אותו מגיע ממש רחוק. כרגע הוא וכל הברית של קומורו (חוץ מאלעד) פייבוריטים שלי אבל מביניהם לו הכי מגיע לנצח. לא בגלל שהוא שיחק הכי טוב אלא בגלל שהוא שחקן חדש ומתמודד עם הרבה דברים בצורה טובה. ההדחה של נתנאל נ' יכולה להיחשב כתם במשחק שלו אבל לדעתי זה רק עזר לו וקירב אליו אנשים שפחדו מהפרימייד הזה. הדרישה שהוא ונתנאל הציבו לסיישל לגבי אי הגלות הייתה לגמרי במקום וזה מבחינתי מכפר על התמימות שבהסכמה לוותר על החסינות.

מקום 4 - נועה I love you
זה ידוע שאני חולה על נועה, וכרגע היא במצב סביר. סקנדי ושגיב הבינו שיש עוד שבט במשחק, שהשבט הזה מאוחד נגדם ושיש לו גרורות בשבט שלהם. מה שאומר שלפעול נגד נועה זה בערך הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות כרגע וצריך לחבור אליה בהקדם לפני שסיישל יפתו אותה לעבור צד באיחוד. בינתיים סקנדי עושה את העבודה הזאת מצוין וחיבר בין הקומורואים האמיתיים, ואני רק מקווה שהמודח החוזר יהיה בצד שלהם באיחוד.

מקום 3 - עידן pirat
אין מה להגיד, עידן באמת הפתיע אותי במשחק הזה ולקח שליטה מהר מאוד על השבט שלו. מה שמיתן קצת את השליטה הזאת היו ההדחה האוטומטית של שחר והעליהום השבטי על נתנאל נ' ששמו את עידן בחזרה בפינה וגם הוא תלוי בנתי להמשך המשחק. אני מקווה שהקשר שהיה עד לא מזמן בין עידן לשגיב לא נעלם ושהם ישתפו פעולה בהמשך כי שניהם השחקנים שאני אוהב לראות בינתיים והכי אשמח אם ינצחו.

מקום 2 - נתנאל queen
נתנאל שולט במשחק, נקודה. הוא מוביל ברית ענק של שבעה אנשים שכל אחד מהם (חוץ משיר) סומך הכי הרבה עליו. אמנם ההדחה של נתנאל נ' הרחיקה ממנו את שגיב, אבל לדעתי השניים האלה עוד יחזרו לשתף פעולה בשלב כלשהו לקראת הסוף. מי שהכי מהווה בעיה לנתי זה הבנאדם שעקף אותו בדירוג, הלא הוא סקנדי. מהסיבה שסקנדי מבין יותר במשחק ויכול לתמרן אנשים כמו עידן ויוני לעבוד איתו. בינתיים נראה שהכוחות פחות או יותר שווים, אבל יש למה לחכות...

מקום 1 - סקנדי king
כמו שאמרתי כבר בפסקה של נתי, סקנדי מבין את המשחק ומכיר אותו טוב יותר מכל שאר האנשים בקאסט הזה. הוא מודע למצב יותר מכל אחד אחר ומכיר את כל הטריקים והתרגילים הבסיסיים מה שיקדם אותו לפחות לחמישייה האחרונה. אבל לסקנדי יש חסרון אחד גדול מאוד והוא שאנשים גילו את הזהות שלו. כרגע יודעים עליו נתי, עידן, יוני, מיקי ועומרי שזה כמעט חצי מהקאסט וכולם נמצאים באותו צד, הצד שנגדו. הם יכולים לנצל את המידע הזה וכמעט עשו את זה עם שגיב בתחילת המשחק, אבל אני סומך על סקנדי שיידע להתמודד איתם Smile
חזרה למעלה Go down
netanel

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeSat 01 Sep 2012, 19:31

וואטדפאק
מה יוני עשה בהדחה של הודיה?
זה ממש לא הייתה הדחה שלו..
הייתה לי ברית עם שיר, יניב והודיה ואני *עצמי* שאין את קולי בברית הזאת מכיוון שיניב הודיה ושיר היו בקשר ממש טוב, ככה זה נראה.
והודיה הייתה נראית לי מאוד מסוכן, בהמשך התברר לי אישית שהיא כן הייתה טובה במשימות ופחדתי שתצא שחקנית טובה אז אני פשוט דיברתי עם עידן ושיתפנו את יוני ..
חזרה למעלה Go down
shira12

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeSun 02 Sep 2012, 21:56

נראלי ראוי לציון... אני גרמתי לעליהום על נגר בסיישל.. (סיפרתי לנתי על זה בפייסבוק אוטומטית אחרי ששגיב סיפר לי XD)
חזרה למעלה Go down
netanel

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeSun 02 Sep 2012, 23:13

shira12 כתב:
נראלי ראוי לציון... אני גרמתי לעליהום על נגר בסיישל.. (סיפרתי לנתי על זה בפייסבוק אוטומטית אחרי ששגיב סיפר לי XD)
לא נשמה
חזרה למעלה Go down
shira12

סיכום ימים 1-14 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 1-14   סיכום ימים 1-14 Icon_minitimeMon 03 Sep 2012, 21:48

netanel כתב:
shira12 כתב:
לא נשמה
כן כפרה
תחשבי מהמוח ולא מהכוס ותזכרי שאמרתי לך מההתחלה על הקשר שלהם
חזרה למעלה Go down

סיכום ימים 1-14
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיכום ימים 15-22
» סיכום ימים 23-25
» סיכום ימים 26-31