הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיכומי שבוע וזה

Go down 
מחברהודעה
Yoni Phalange

סיכומי שבוע וזה Empty
הודעהנושא: סיכומי שבוע וזה   סיכומי שבוע וזה Icon_minitimeThu 12 Jul 2012, 18:23

סיכום (חצי) שבוע ראשון!

אז ככה (זהירות, חפירה Exclamation ):

לפני החסינות
באתי למשחק בידיעה שאני מכיר כאן 4 מתמודדים: נתנאל פ., ששיחקתי איתו במשחק אחד וגם במשחק שהוא ניהל בעבר, עומרי ונועה, איתם שיחקתי במשחקים שונים, ועידן, שהשתתף במשחק "אח גדול" וירטואלי אותו ניהלתי יחד עם כמה אחרים.

לי ולנתנאל פ., שנמצא איתי בשבט, היה ברורה הברית שלנו. אבל אז נזכרתי בעובדה שהוא הצביע לי ב"הישרדות אל דורדו" אחרי שכרתנו ברית, אז לא הייתי כ"כ בטוח שכדאי לי להישאר איתו. תוך כדי שיחה חברותית עם שיר, הצעתי לה להצטרף איתי לברית, בתור גיבוי עבורי. היא אמרה שהיא בברית עם יניב, הודיה ו... נתנאל פ., שלא סיפר לי דבר על המעבר שלו לברית אחרת, למרות שסיכמנו שנספר דברים אחד לשני. הבנתי שלא כדאי לי להשאיר את נתנאל פ. במשחק מכמה סיבות:
1. המעבר הנ"ל.
2. העובדה שהוא חזק ושיחק במספר משחקים
3. העובדה שהדיח אותי פעם, אז אני לא יכול להיות בטוח שלא ידיח אותי שוב.

דיברתי עם יניב, והצעתי לו להדיח את נתנאל פ. תוך כדי פירוט למה להדיח אותו. די חפרתי לו על זה Rolling Eyes אבל זה היה יכול להיות משתלם. הוא אמר שישקול את זה בנוסף לזה שאמר שזה לא כדאי והוא מעדיף להדיח את שחר קודם. עכשיו, אני ביקשתי ממנו לא לגלות, אבל מי יודע? אולי הוא יגלה. ואולי לא. במשחקים כאלה אי אפשר להיות בטוח.

אחרי החסינות
איזה כיף! Razz זכינו בחסינות! ואם זה לא מספיק, אני הולך לאי הגלות. ואם זה לא מספיק, אני מרחרח בשבט השני ואצביע איתם במועצה! יופי.

הדבר הראשון שעשיתי זה כמובן לפנות לנועה, בת בריתי הנאמנה מאל דורדו, שאת אמונה רכשתי בזכות העובדה שהיא הייתה ה"אסטרטגית" האמיתית היחידה באל דורדו שלא הדיחה אותי.
היא אמרה לי שהיא על הכוונת! אני לא אתן לה ללכת. אנחנו כרתנו ברית עד האיחוד... דיברתי עם שמואל, שחושב/יודע שהוא שולט בשבט Neutral... הוא אמר לי לא לגלות (אבל למי אכפת?! לגלות זה לטובת אחרים Razz ) שהתכנית שלו ושל הברית שלו ושל כל השבט בכלל היא להדיח את מיקי. כנראה שהוא חסר החלטיות, כי אחרי כמה דקות של שיחה הוא אמר לי שמדיחים את נועה. הבנתי שצריך לפעול במהירות. אחרי סדרת שיחות מבלבלת וחופרת עם אלעד ושגיב, שלא בדיוק הבנתי מה קורה בסוף, אני חושב שהם רכשו את האמון שלי בזה שאצביע לנועה. קלטתי שההדחה שלה לא נמנעת, אלא אם כן אשיג את פסלון החסינות. ולצערי, לא השגתי אותו Sad...
אז עלה לי רעיון! ביחד איתי יהיו 9 קולות במועצה. הברית החזקה שמאיימת להדיח את נועה ולמשוך את כל השבט להדיח אותה היא: שגיב, שמואל, אלעד ושירה, ככה הבנתי מהערבוביה הלא מובנת שהם חופרים לי. נועה, (שמיותר לציין שכל דבר שקרה עם חברי שבט קומורו סיפרתי לה, כן? ואני חושש שזו טעות וזה יחזור אליי באיחוד, אני מתקשה לבטוח בנועה במאה אחוז...) אני, נועה, מיקי, יאיר ועומרי, שלא שייכים לברית הזאת כל כך (ככה הבנתי לפחות) יכולים להרים מהלך ולהדיח את שמואל, בגלל שהוא מגלה לי הכל בלי להיות בטוח שלא אגלה, ובגלל שהוא חושב שהוא שולט בשבט ומושך את החוטים. ככה, ליאיר ועומרי נגיד שהוא חש את עצמו קצת ומעצבן וכדאי להדיח אותו, גם כדי לפרק את הברית שלו, ולמיקי אפשר להגיד שהוא רוצה להדיח אותו. ככה גם הוא יודח וגם לא נצטרך לשקר, כי כל הדברים כאן הם נכונים!
נועה דיברה עם שירה, שאי אפשר להבין עם מי היא בכלל: איתנו או איתם? ושירה הבטיחה שהיא מצביעה איתנו... מי יודע. עם מיקי, אני ונועה שוחחנו על המהלך ומיקי הצטרף. עכשיו רק היה צריך לצרף את יאיר ועומרי, שהמהלך היה עובד אם הם היו מצטרפים. חבל שעומרי לא התחבר בכלל ויאיר לא ענה.
למזלה הרב של נועה, יאיר החליט לפרוש בדיוק כשעמדה לעוף. פיווו.

הברית שלי בסיישל
בקצרה: דיברתי עם עידן, כרתתי איתו ברית (ברית ברזל...? נחיה ונראה) וצירפנו את נתנאל פ., שמלכתחילה ידענו שאיתנו, בגלל הכרותינו וידידותינו. ואת שחר, שהוא די נספח כזה שלא שייך, אבל יוכל להיות עוד קול עבורנו. בשיחה שלי עם עידן ונתנאל פ. אמרנו שצריך לפרק את השלישייה החזקה שהיא שיר, הודיה ויניב. אני הצעתי להדיח את שיר והודיה ואז לצרף אלינו את יניב, שהוא חבר טוב של עידן, ולהדיח את שחר ונתנאל נ., ככה שנגיע ארבעתנו לאיחוד. לא זוכר בדיוק מה הייתה התשובה שלהם לזה:-P. בסוף, לפי מיטב זכרוני, הוחלט להדיח את אחת הבנות, ואז את יניב. נחמד.
חזרה למעלה Go down

סיכומי שבוע וזה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1