הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

המושבע השישי - שגיב

Go down 
4 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

המושבע השישי - שגיב Empty
הודעהנושא: המושבע השישי - שגיב   המושבע השישי - שגיב Icon_minitimeSun 26 Aug 2012, 23:36

הגב לכאן עם דבריך לפיינליסטים
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
SagivShoker

הודעהנושא: Re: המושבע השישי - שגיב   המושבע השישי - שגיב Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:50

אם התכוונתי לשאול את נועה שאלות על הנגררות ועל עוד כמה דברים אז כבר יש לי את כל התשובות גם מהשיחה שלי איתה בפורום וגם מהשיחה שלה עם נתנאל...אז אין לי עוד מה לשאול אותך

יוני-
בוא נצא מהנחה שלא נגררת...אתה לא חושב שמבחינה אסטרטגית היה לך יותר נכון להדיח איתי את נועה ולהישאר
איתי ? דבר ראשון זה היה מוציא אותך מכל הדיבורים על זה שאתה נגרר ועל זה שלא עשית מהלך משלך במשחק הזה וזה לא משנה אם הם צודקים או לא הם המושבעים הכוח בידיים שלהם ואם הם חושבים ככה...........

למה באמת לא הלכת איתי עושית מהלך להדיח את נועה? אני כן ניסיתי לדבר איתך אבל אתה שלחת לנועה
כל משפט שכתבתי לה וגם כתבת לי ואני מצטט בערך " אני רוצה להמשיך עם הבת ברית המטורפת שלי" או התותחית שלי או משהו כזה....עכשיו למה התעקשת להישאר עם נועה כשמבחינה אסטרטגית היה עדיף לך להישאר איתי?
ואל תגיד לי כי היית בברית עם נועה והיא בת ברית תותחית וזה בגלל שזה חרטא....אין פה שום בעיה לאף אחד לשבור בריתות אז תענה לי תכלס
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע השישי - שגיב   המושבע השישי - שגיב Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 02:15

יוני-
בוא נצא מהנחה שלא נגררת...אתה לא חושב שמבחינה אסטרטגית היה לך יותר נכון להדיח איתי את נועה ולהישאר
איתי ? דבר ראשון זה היה מוציא אותך מכל הדיבורים על זה שאתה נגרר ועל זה שלא עשית מהלך משלך במשחק הזה וזה לא משנה אם הם צודקים או לא הם המושבעים הכוח בידיים שלהם ואם הם חושבים ככה...........

שמע, אני ידיד של נועה גם בלי קשר למשחק וכנראה שאני לא בנוי למשחקים כאלה, לא רציתי להדיח אותה:-| חוץ מזה ששניכם איום לא קטן לגמר אז לא בטוח שעדיף ללכת איתך Razz
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע השישי - שגיב   המושבע השישי - שגיב Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:13

Yoni Phalange כתב:
יוני-

שמע, אני ידיד של נועה גם בלי קשר למשחק וכנראה שאני לא בנוי למשחקים כאלה, לא רציתי להדיח אותה:-| חוץ מזה ששניכם איום לא קטן לגמר אז לא בטוח שעדיף ללכת איתך Razz

אם הוא איום לא קטן ולא כדאי לך ללכת איתו לגמר למה הלכת עם נועה? אם היית בוגד בנועה והולך לגמר עם שיר היית זוכה (למרות שזה היה גמר יותר עלוב מזה אבל אז היה לך סיכוי יותר גדול לעומת מה שקרה עכשיו XD)

(וסליחה שאני נדחף לשגיב D: )
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: המושבע השישי - שגיב   המושבע השישי - שגיב Icon_minitimeThu 30 Aug 2012, 23:47

חופשי אחי, והוא אמר בגלל שנועה הבת ברית התותחית שלו והוא רוצה להישאר איתה עד הסוף....הוא עלוב
חזרה למעלה Go down

המושבע השישי - שגיב
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» המושבע השלישי - עידן
» המושבע הרביעי - עומרי
» המושבע החמישי - אלעד
» המושבע הראשון - נתנאל פ'
» המושבע השני - סקנדי