הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?
 
אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

 

 נאום הפתיחה של נועה

Go down 
4 posters
מחברהודעה
amir6661
AdminJoin date : 30.06.12
Age : 30

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeSun 26 Aug 2012, 23:33

הגיבי לכאן עם הנאום שלך
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 21:59

שלום לכם , מודחים , מושבעים , צופים ואמיר Laughing
קודם כל סליחה על האיחור האופנתי בהגשת הנאום , תבינו אותי , 300 עמודים במתמטיקה וזה Cool
טוב אז נתחיל ?
אחרי 50 ימים ב''מסע'' שלו אני קוראת ''הישרדות האוקיינוס ההודי'' , מאלצים אותי לסכם את החוויה הזאת , שלקחה לי כמעט חצי מהחופש כי מה שנדרש מהמשחק הזה , לוקח חיים שלמים אם אתה באמת רוצה להצליח
זה לבוא למשימות , להישאר מעודכן , ליצור בריתות , ליצור תכנונים ובעיקר העבודה הפרטית העיקרית שלי הייתה להוריד את התואר ''השחקנית המזגזגת , המדיחה , הטוחנת משימות , הבוגדת וזאתי שניצחה כבר '' לא שכל התארים האלו לא נכונים כן ? כי במשחקים האלו זה מה שנדרש ממני , אבל בתור שחקנית זה התואר הכי נוראי שיכול להיצמד אליך , ועשיתי הרבה מאד , כדי לשמור את התואר הזה בצד , עד ששוב אצטרך ''להשתמש'' בו .

אני אתחיל בדברים הבסיסים במשחק , אך החשובים
המשימות Sleep
- נכון , ניצחתי רק בשתיים ובמשחק הזה שגיב לקח את התואר ''טוחן המשימות'' וזה בדיוק מה שרציתי שיגרם אחרי הניסיון הרע שלי מאל דורדו הבנתי שלהיות ''טוחנת משימות'' זה תואר מעצבן שכמעט מונע ממך או לפחות מקשה להסביר עד כמה אסטרטג טוב אתה , אז הפעם , המשימות היו יותר חלק מהמשחק החברתי שלי , עזרתי בהן למי שהייתי צריכה שיקח את החסינות , עזרתי למי שרציתי שיתן בי אמון , ובעיקר , במסע אחרי לפיד חסינות , ניסיתי להישלח לאי הגלות כמה שיותר .

המשחק החברתי afro
אני אחלק את הקטגורייה הזאת לשתיים , האחת : לפני האיחוד והשנייה אחריו .
לפני האיחוד - כמו שכתבתי בתחילת הנאום , המטרה העיקרית שלי , הייתה להוריד ממני את התארים שהוצמדו אלי במשחקים קודמים , ניסיתי כמה שיותר להוכיח לאנשים שאני צריכה את האמון שלהם , שאני ''חפה מפשע'' מכל התארים שמצמידים לי , מי שבעיקר האמין לכך , היה למזלי שגיב מה שהסתדר מצויין עם ההתקפות של שמואל כנגדי ומהצד השני של המשחק , נתי ויניב וכמובן ''שירה'' ,בקיצור רוב העבודה ה''חברתית שלי'' לפני האיחוד הייתה לבנות אמון אצל אנשים , לכן לא היו הרבה ''פעולות'' נראות לעין .
אחרי האיחוד - - הגעתי למצב של אמונה שלמה אצל יוני ושגיב , כך ששניהם הרגישו שהם צריכים אותי , לכן שיתפו אותי בכל מעשיהם , זה לא שאני לא הייתי צריכה אותם , הייתי צריכה , אך לא נתלתי בהם באיחוד , מה שעשיתי לפני האיחוד מכיוון שרציתי להוריד ממני את האש , אך אחרי הדחת נתי , האש בכלל יצאה ממני והלכה לאנשים ששיתפו פעולה עם נתי ביניהם סקנדי , עידן ועומרי , המשחק החברתי השתנה בין לפני ואחרי האיחוד מכיוון שלפני הייתי צריכה להיות מתחת לראדר ולא להוביל מהלכים ממשיים כדי שלא יחשבו שאני ''שולטת בהם'' , אך אחרי האיחוד , תפסתי שליטה והצלחתי למנף את המשחק כמו שרציתי.
*בנוסף , התחזק הקשר ביני לבין שיר בהדחות האחרונות עד כך שניתן לי שליטה בהצבעה שלה וגם אחרי שחזרה מהטיול , עדיין הצלחתי לבנות איתה סוג של גירלס פאוור ובכך היה לי כוח נוסף בידיים כשהגענו לפיינלים גבוהיים יותר .

הפרישה של יאיר - בתחילת המשחק , ההדחה הראשונה , כמעט כולם התאחדו בכדי להצביע לי , אך היה לי עוד סיכוי כשחשבתי שאצליח לשכנע את יאיר ב''התחננות'' אחרונה שיצביע יחד איתי , בזמן הזה עוד לא ידעתי שהוא קרוע מבין שתי קצוות , האחת שאין לו רצון וכוח למשחק והוא פחות חשוב לו מאשר כל אחד אחר פה והקצה השני זה הלחץ של אלו שהביאו אותו למשחק והשיכנועים שלהם להצביע לי , בשיחה שלנו , הבהרתי שהמשחק מאד חשוב לי , ואם אני אודח עכשיו זאת תהיה אכזבה ענקית , מה שכנראה עזר לו לחשוב , שיש אנשים שיותר חשוב להם המשחק מאשר לו , והוא הודיע לי כי הוא פורש , לא חשבתי שהוא יגמור את הדילמה ככה ,הייתי מעדיפה שפשוט היינו מנצחים בהצבעה יחד , אך כיוון שבאמת לא היה לו כוח למשחק , זאת הפרשה שהוא מצא , ואני מכבדת אותה ומודה לו Smile
ההדחה של נתי - affraid בזכות האמון של יוני בי , וברצון שלו שלא אודח , הוא התנגד להדחתי כשנתי , סקנדי (''שירה'') , עידן ועומרי תכננו להדיח אותי בהדחה הזאתי ולכן הצטרף יוני אלי ואל שגיב בהצבעה אך כשאני ושגיב השתכנענו סופית כי אני זאתי שהולכת להיות מודחת ( שגיב היה בעל שליטה על המחשב של יוני , ובמקרה נכתב לו מעידן '' מה היא שמה פסלון ?!'' , ולכן הבנו סופית שעליי יש לשים את הפסלון Laughing שגיב שם עלי את הפסלון וכך נתי , שהודח במקומי , הפך את הנאום וההדחה שלו לנק' תפנית במשחק , בכך שבנאום הוא הכניס מס' פרטים שיעזרו ל''עוזריו'' להתחמק מעונש , אך מהר מאד התגלה שאלעד חף מפשע ומי שנשארה הייתה שירה , שגיב שביקש ממנה להוכיח לנו את ''חפותה'' , נכנס למשתמש שלה אך כנגד בקשתה להיכנס 3 שניות ולצאת , הוא נכנס וחקר קצת , מה שגילינו זיעזע את כל המשחק , שירה היא בעצם סקנדי .
הכל התחיל להתבהר , הלוא מי ירצה להדיח אותי אם לא הוא , לכן , לאחר שגיליתי את זה , הבהרתי שוב ושוב ליוני ולשגיב שסקנדי הוא שחקן מעולה ! שאסור , פשוט אסור לו להתפתח להדחות הבאות במיוחד כשגילינו שיש לו פסלון , בהדחה שעשינו נזהרנו מאד למי אנחנו מספרים על זה , כי אי אפשר היה לדעת אם מישהו מהם היה מספר לסקנדי (שהיה לו פסלון ! ) , לכן פיצלנו את קולותינו , כך שגם אם הוא שם פסלון , בכל זאת לא מישהו מהברית שלנו מודח .
ההדחה הצליחה וכך גם הודח סקנדי שהיה איום בשבילי .

הדחת עידן - pirat למרות שעם עידן באמת שקיוותי מתישהו כן לפעול יחד , הוא בכל זאת היה איום , בנוסף הוא היה הקשר היחידי של יוני שיכול ''לקחת '' לי אותו , ואת זה לא יכולתי להרשות , לכן לא יכולתי שבפיינל 7 לבגוד כבר בשגיב עם יוני ועידן למרות ההצעות ה''מפתות'' , כי אח''כ עידן היה עלול לקחת את המושכות ליידים ולראות בי סכנה ולקחת את אלעד ויוני ועומרי ולהדיח אותי . לכן , נאלצתי לסרב להצעות ולקחת את יוני שבצער רב עשה את ההדחה הזאת ולהצביע לעידן .

הדחת עומרי Rolling Eyes - פיינל 6 , הפיינל שהכי פחדתי ממנו , שגיב בעל קול כפול וגם עם רוב , לכן עשיתי הכל כדי שיראה שעומרי הוא איום הרבה יותר גרוע ממני , שנגררים עולים ועולים על חשבון שחקנים טובים יותר ושאני לא רוצה שזה יקרה !
בנוסף זאת הייתה עוד סוג של הכנה , מכיוון שאם כאן היינו מדיחים את יוני לפי תכנונו של שגיב אז אח''כ עומרי , שגיב , אלעד היו עלולים להתאגד יחד (למרות שכנראה שזה לא היה קורה כי שגיב כן האמין בי , אך זה מה שחשבתי שעלול לקרות ולכן מצאתי דרך למנוע את זה ) .

הדחת אלעד bounce - כאן זה כבר היה הסוף , הייתי חייבת לעשות את המהלך הזה , כשחשבתי על הרעיון של ''לבגוד'' בשגיב , ולהבטיח לי מקום בגמר עם יוני\שיר , זה היה המהלך ההתחלתי שפתח את הבגידה , הייתי חייבת שלא להדיח לא את שיר ולא את יוני , אחרת בפיינל 4 הייתי נתקלת בבעיה של 2-2 ואני רציתי שזה יהיה תוצאה סופית . לכן אלעד , שהיה יחד עם שגיב , היה המודח וכך השאיר את שגיב ללא בני ברית Sad

הדחת שגיב I love you - אחרי שבמשימה בפיינל 4 לא היה שום סיכוי להסתיר את הרצון ששגיב לא יקבל חסינות , ה''בלינייסיד'' התגלה לשגיב ולמרות הניסיונות שלו לשכנע אותי לרדת מזה, הייתי חייבת לעשות את המהלך לפי הרעיון של ''לא להגיע עם איום''
ולצערי , שגיב היה האיום הכי גדול שלי Sad כמובן שזאת לא הייתה בעיה , לקחת את שיר ואת יוני ולהצביע נגדו .

וזהו אלו ה''אירועים'' המשמעותיים שהביאו אותי לגמר ,כל אחד הוביל את השני Cool
כך הגעתי לגמר כשאין איתי איום משמעותי , כשאני מתמודדת בולטת עם מהלכים ועם אסטרטגיה
אתם מוזמנים לשאול שאלות study או סתם לפרגן או סתם לצעוק עלי או סתם .... להגיד שלום cheers


נערך לאחרונה על-ידי Noa בתאריך Tue 28 Aug 2012, 22:28, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה Go down
netanel
Join date : 01.07.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:09

אוקיי Razz
אני רק רוצה להבהיר משהו.. לא סקנדי, לא עידן ולא עומרי תכננו להדיח אותך.. ממש לא.
הרעיון היה רעיון שלי נטו.. עומרי בכלל לא היה מעורב, אני פשוט אמרתי לו מה לשים והוא שם וכנל לעידן.
סקנדי שיתף איתי פעולה ואמר לי שיוני בוגד והלשין לך לשגיב. אז אני חושב שאם אמיר היה נותן הפרש של יומיים כרגיל בין הדחה להדחה ולא יום היינו כן מצליחים להעיף אותך (Cגלל שעף אחד לא התחבר) והכל קרה נורא מהר.. יוני בגד שעות ספורות (שעתיים עד לפני המועצה) והיינו צריכים לעשות משהו. רצינו לשנות לשגיב, אבל לא שיר ולא עומרי היו כאן.. מה שמותיר לנו את עידן שגם הוא לא היה כאן והוא בא רק בתחילת המועצה וזה היה כבר חסר סיכוי. אז אמרתי ליוני שיש לי פסלון חסינות שבוא זכיתי באי הגלות ושאני מתכוון לשלוף אותו במועצה הקרובה.
ועוד משהו- רק 2 דקות לפני שניתן במסגרת הזמן לסיום שליפת הפסלון, שגיב קרא את ההודעה של עידן שהוא מקווה שנועה תעוף, והוא החליט לשים עלייך. זהו בעיקרון .. חחחחח
חזרה למעלה Go down
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:14

נכון , אני יודעת שהיית ראש ה''עניין'' של להדיח אותי אך בכל זאת , גם אחרי שהודחת יכולת ''לשלוט'' בהם
ולגרום להם להצביע מה שרצית , לכן הייתי צריכה להיפטר משלושתם . (כי עדיין מוכנס בהם הקטע של ''נועה איום'' )
כן , אני רשמתי את הקטע עם ההודעה של עידן , זו באמת הייתה הצלה ברגע האחרון , אבל באמת שיש המון חלקים במשחק שלי שאני ניצלת ברגע האחרון ביחד עם המון מזל D;


נערך לאחרונה על-ידי Noa בתאריך Tue 28 Aug 2012, 22:15, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
SagivShoker
Join date : 01.07.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:15

בנאום הזה את ניסית להוציא את עצמך כאילו את שלטת במשחק אבל מתחת לראדר
דבר ראשון זה לא ככה ואת גם לא תפסת שליטה אחרי איחוד, רק אחרי ההדחה של אלעד את הגעת למצב של רוב ושלטת על המשחק וגם בזכות השכנועים שלך לא להדיח את עומרי כמו שאמרת אבל עד השלב הזה את לא מינפת את המשחק כמו שרצית אלא כמו שאני רציתי, וגם את מנסה להראות שאת לא היית נגררת אבל למשך זמן מסויים במשחק אם לא כל הזמן עד האיחוד את כן היית נגררת בגלל שהיית חייבת להיגרר כי אם לא את פשוט היית מודחת.

בכל מקרה, שאפו.
חזרה למעלה Go down
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:19

SagivShoker כתב:
בנאום הזה את ניסית להוציא את עצמך כאילו את שלטת במשחק אבל מתחת לראדר
דבר ראשון זה לא ככה ואת גם לא תפסת שליטה אחרי איחוד, רק אחרי ההדחה של אלעד את הגעת למצב של רוב ושלטת על המשחק וגם בזכות השכנועים שלך לא להדיח את עומרי כמו שאמרת אבל עד השלב הזה את לא מינפת את המשחק כמו שרצית אלא כמו שאני רציתי, וגם את מנסה להראות שאת לא היית נגררת אבל למשך זמן מסויים במשחק אם לא כל הזמן עד האיחוד את כן היית נגררת בגלל שהיית חייבת להיגרר כי אם לא את פשוט היית מודחת.

בכל מקרה, שאפו.
לא לא שלטתי במשחק מתחת לראדר , עד האיחוד הייתי כן ''נגררת'' אחרייך , כי נזקקתי להגנה שלך ואתה סיפקת אותה מצויין .
בנוגע לתפיסת שליטה אחרי האיחוד , כן תפסתי שליטה , אומנם זה לא שליטה מורגשת , כי בכל זאת זה היה מבוסס על האמון שלך בי , אבל זה כן שליטה שיש אנשים שמאמינים בי ואם אני רוצה להדיח את עומרי נגיד , אז כן הקשבת לי וכן הדחת אותו איתי
הרעיון שהיה של ''מתחת לראדר '' היה לא ממש קשור להחלטת ''מי מודח'' יותר פנימי ! , כאילו נגיד הפעולה של יאיר שכמעט אף אחד פה לא ידע ממנה ו''פעולות'' שלי במשימות וכדו' כדי לבסס את האמון שלי אצלך ואצל יוני .
חזרה למעלה Go down
SagivShoker
Join date : 01.07.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:25

כמו שכתבתי אצל עומרי כן שלטת בהדחה בהשפעה שלך עלי
אבל לפני ההדחה של עומרי את בכלל לא שלטת על המשחק בצורה לא מורגשת, אולי שכחתי אבל תני לי דוגמא לשליטה שלך על המשחק לפני ההדחה של עומרי
חזרה למעלה Go down
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:27

SagivShoker כתב:
כמו שכתבתי אצל עומרי כן שלטת בהדחה בהשפעה שלך עלי
אבל לפני ההדחה של עומרי את בכלל לא שלטת על המשחק בצורה לא מורגשת, אולי שכחתי אבל תני לי דוגמא לשליטה שלך על המשחק לפני ההדחה של עומרי
ההדחה של סקנדי , שקרתה לפני ההדחה של עומרי , היה מישהו אני לא זוכרת אם אתה או יוני , שאמר שאולי כן כדי להשאיר אותו עוד הדחה , שיש ''יותר דחוף'' , אבל אני ידעתי שזה בכלל לא נכון ואם תבדוק בהיסטוריה , שכנעתי ושכנעתי ושכנעתי להצביע כנגדו .
חזרה למעלה Go down
SagivShoker
Join date : 01.07.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:44

בהדחה של סקנדי?? בשניה שהתחלתי לקרוא את הפורום האישי שלו ישר החלטתי שמדיחים אותו
לא היה פה שום קטע של שיכנועים זה היה ברור לי שההדחה הקרובה סקנדי עף ועוד המשכתי לדבר עם "שירה"
בצורה משכנעת כדי שסקנדי לא יחשוד שמדיחים אותו, ההדחה של סקנדי הייתה עלי.
חזרה למעלה Go down
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:50

צודק , זה לא היית אתה שנאלצתי לשכנע אותו פה , יכול להיות שזה היה יוני .
וכן אני זוכרת שנינו המשכנו לדבר עם ''שירה'' כרגיל רק כדי לא לגרום חשדות .
חזרה למעלה Go down
SagivShoker
Join date : 01.07.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:58

לא נראה לי שהיה את מי לשכנע בהדחה של סקנדי כי גם בלי יוני היינו מסתדרים
חזרה למעלה Go down
Noa
Join date : 30.06.12

נאום הפתיחה של נועה Empty
הודעהנושא: Re: נאום הפתיחה של נועה   נאום הפתיחה של נועה Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:00

SagivShoker כתב:
לא נראה לי שהיה את מי לשכנע בהדחה של סקנדי כי גם בלי יוני היינו מסתדרים
scratch כן אבל בכל זאת זה חסך לך קול כפול ?
חח עזוב הסינליות שלי Razz אבל אני כן הייתי שותפה בהרבה דברים , ואת רוב ההדחות עשינו יחד .
חזרה למעלה Go down
 
נאום הפתיחה של נועה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» נאום הפתיחה של יוני
» סקיצת נאום 1
» אני רוצה את נועה בחוץ !!!
» אז ניסיון נוסף להדיח את נועה יוצא לדרך !

Permissions in this forum:אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
הישרדות האוקיינוס ההודי :: הישרדות האוקיינוס ההודי :: הגמר הגדול!-
קפוץ אל: