הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

שאלון מועצת השבט

Go down 
2 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

שאלון מועצת השבט Empty
הודעהנושא: שאלון מועצת השבט   שאלון מועצת השבט Icon_minitimeSun 05 Aug 2012, 22:18

קחו בחשבון שכל מה שתכתבו כאן יפורסם בפורום הראשי ושאר המתמודדים יוכלו לקרוא זאת!

Like a Star @ heaven בהדחה הקודמת הייתה כאן הרבה דרמה ונתנאל, שהיה אחד השחקנים החזקים ביותר, הודח. איך זה השפיע על מצב הכוחות בשבט?
Like a Star @ heaven לאחר ההדחה התחיל ריב גדול בין נתנאל לכמה מתמודדים שלא נראה עד כה. מה היה שונה בהדחה שגרם לזה לצאת החוצה?
Like a Star @ heaven אפילו נאום הסיכום של נתנאל התיימר לחשוף דברים אשר יזעזעו את המשחק. האם זה אכן חידש לכם משהו?
Like a Star @ heaven בעקבות שליפת האליל ותוצאות ההצבעה הקודמת, האם צפוי הערב תיקו בהצבעה?
Like a Star @ heaven שגיב, נועה ושירה- כולכם קניתם פריטים חסויים במכירה הפומבית. האם תהיה לאחד מהם השפעה על המודח הערב?
Like a Star @ heaven שגיב, יוני ושיר- כל אחד מכם נאלץ לקבל החלטות קשות במהלך המכירה. שתפו אותנו בשיקולים שלכם (כל אחד על הבחירה/ות שלו)

לא לשכוח! Exclamation
- השאלות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים
- אין לענות על שאלות שמופנות למתמודד אחר
- אל תשכחו להשאיר כאן את הקול שלכם לאדם שאותו אתם רוצים להדיח עד שלישי ב-19:30 לכל המאוחר.
- את השאלון עצמו רצוי למלא עד השעה 19:00 בשלישי.
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
Yoni Phalange

שאלון מועצת השבט Empty
הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   שאלון מועצת השבט Icon_minitimeSun 05 Aug 2012, 23:57

בהדחה הקודמת הייתה כאן הרבה דרמה ונתנאל, שהיה אחד השחקנים החזקים ביותר, הודח. איך זה השפיע על מצב הכוחות בשבט? אני יכול להגיד שאחרי ההדחה אי אפשר היה לדעת כלום על מצב הכוחות, לא היה לי מושג מה קורה.
לאחר ההדחה התחיל ריב גדול בין נתנאל לכמה מתמודדים שלא נראה עד כה. מה היה שונה בהדחה שגרם לזה לצאת החוצה? נתנאל מתיימר להיות אסטרטג ושחקן גדול, וזה די עצבן אותי, שהוא מדיח בכל מיני משחקים אנשים על ימין ועל שמאל בבליינדסיידים מטורפים, וכשמישהו עשה את זה עליו הוא התחיל לקלל ולהעליב את המתמודדים.
אפילו נאום הסיכום של נתנאל התיימר לחשוף דברים אשר יזעזעו את המשחק. האם זה אכן חידש לכם משהו? לא, משחקים מהסוג הזה תמיד מאד לא צפויים.
בעקבות שליפת האליל ותוצאות ההצבעה הקודמת, האם צפוי הערב תיקו בהצבעה? לא חושב, אבל כלום לא בטוח.
שגיב, יוני ושיר- כל אחד מכם נאלץ לקבל החלטות קשות במהלך המכירה. שתפו אותנו בשיקולים שלכם (כל אחד על הבחירה/ות שלו)
נאלצתי לקחת את כל הכסף של אחד המתמודדים ולהוציא אותו מהמשימה. אני רציתי להשיג את החסינות, ובגלל זה החלטתי לקחת מעומרי, שהיה לו את הכי הרבה כסף (ושכחתי שלשגיב היה 10 דולר יותר בגלל ששירה נתנה לו). גם נאלצתי לשלוח מתמודד לאי הגלות ולהוציא גם אותו מהמשימה. בחרתי את נועה כי היא ביקשה ממני ראשונה.

הקול שלי הולך ל-
שירה
אני מאוד מקווה שאת זה - נתנאל המחמד של שירה לא צפה.
חזרה למעלה Go down

שאלון מועצת השבט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט