הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

day 2 in the indian ocean

Go down 
מחברהודעה
shira12

day 2 in the indian ocean Empty
הודעהנושא: day 2 in the indian ocean   day 2 in the indian ocean Icon_minitimeMon 09 Jul 2012, 17:13

https://www.youtube.com/watch?v=Sv6dMFF_yts

sunny קודם כל אני חייבת לציין שהשיר הזה מסכם את כל השנה האחרונה שהייתה אחת המדהימות בחיים שלי , ואני מכורהההה !!

sunny היום גיליתי לשגיב על אלעד שיחשוב שאני הדבר הכי קרוב אליו, וגם כי אלעד חכם מדי חח ואת שגיב יהיה קל להעיף . שגיב הבטיחח שזה ישאר בינינו אבל גם אם לא אינלי מה לדאוג כרגע .

sunny אני גיליתי גם שנתנאל נ. הוא חבר ממש טוב בחיים של שגיב, והם ביחד. אני יכולה לשמוח על זה שיש לי עוד בן ברית אוטומטי, אבל מצד שני זה מסכן תמקום שלי בגמר. אז אם אני ארגיש שזה נכון, אני אדבר עם נתי שיעיף תזונה לאלף עזאזל . בכללי אני מתחילה להרגיש לא בטוח עם שגיב , למה הוא כבר בברית עם עומרי ויאיר ועוד לפני ומדבר עם כולם הרבה יותר ממני , מה ששם אותו במצב טוב יותר . בהמשך היום נראה איך יתגלגל D: כרגע זה אני, אלעד, שגיב, יאיר ועומרי מצביעים למיקי שאמור לעוף אוטומטית, אבל אני תוהה אם זה הדבר הכי חכם לעשות :\ אני מנסה לחשוב מחוץ לקופסה אבל אני עדיין לא ככ יודעת מה לחשוב והכל נראה לי מאוד מעורפל. החלטתי גם שהיום אני מתחילה לדבר עם לפחות 2 ילדים מהשבט השני, ועל הכוונת הודיה ויניב . נראה D:
חזרה למעלה Go down

day 2 in the indian ocean
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» day 6 in the indian ocean