הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

בריטניספירס3>3>

Go down 
מחברהודעה
netanel

בריטניספירס3>3> Empty
הודעהנושא: בריטניספירס3>3>   בריטניספירס3>3> Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 20:09

מצביע לנועה
הקדשה
=/
חזרה למעלה Go down
netanel

בריטניספירס3>3> Empty
הודעהנושא: Re: בריטניספירס3>3>   בריטניספירס3>3> Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 20:18

מה שהולך לקרות במועצה הקרובה:

בהדחה הזאת ניצלתי את סקנדי ברמות מטורפות..מה שהולך כאן, ששגיב יודע שאני ועומרי בגדנו.. והוא יודע שאנחנו מודעים שיש לו פסלון ( שגיב שלח לי אתמול הודעה "אחי אתה יודע? יש לי פסלון!" חחח קוקסינל) סקנדי אמר שהוא רוצה לגרום לנו שנצביע לו וככה הוא ישלוף את הפסלון על עצמו וכביכול יעשה הדחה מרתקת שמצב הכוחות יתאזן ויהיה 4-4, באורך פלא באותו זמן עידן שלח הודעה לנועה, והם דיברו על אסטרטגיה ותכננו להצביע לשגיב אחריי שהיא שכנעה אותו שירד משירה [התכנון המקורי של הברית שלנו], כמובן את הכל אני אמרתי לעידן מה להגיד לנועה ומה לעשות.. נועה אמרה לשירה על השיחה עם עידן, סקנדי אמר לי שעידן מצביע לשגיב ואני התחלתי לכעוס כביכול ואמרתי לסקנדי שעידן מתחיל לעשות החלטות בלעדיי, וזזה לא מקובל עליי (בקיצר אמרתי מה שסקנדי רצה לשמוע, כי הוא רצה שנדיח את עידן) סיכמנו להדיח את עידן. מה שכן..זה לא הולך לקרות בכלל Smile
אני, שיר, עומרי, עידן ויוני מצביעים לנועה ומדיחים את הבוגדנית הזאת שמשחקת כאילו היא איתנו, בזמן שעיצבה לנגר את הדגל וניסתה להשיג כוח בברית של שגיב (והיא השיגה את זה דרך אגב) אבל חבל שהיא השיגה את הכוח בברית הלא נכונה. היא שיקרה ליוני (כמה צפוי) אחרי שיוני סמך עלייה, כמו שאמרנו לו..הוא דיי נפגע ממנה.
שגיב חושב שאנחנו מצביעים לו ומה שיקרה זה שרק אלעד ונועה ושירה מצביעים לעידן.
הוא שולף את הפסלון, נועה מודחת 5-4 בהדחה ענקית.
גם אנחנו נוקמים על 2 ההדחות שלי, אם אותה הקדשה (של אל דורדו), גם אנחנו מעיפים את הזגזגנית הזאת שמשחק ב2 הצדדים כל פעם ובנוסף לכל אנחנו מתפטרים מהפסלון של שגיב, ובמידה ולנועה יש אנחנו נתפטר גם מהפסלון שלה (במידה ולא יהיו התערבויות הפקה!). אני מקווה שיהיה לה והיא לא תשלוף, אבל בכלל נראה לי שהפסלון לפורום אישי אצל סקנדי. בכ"מ זה לא משנה. אני מסודר בכלל לעתיד, ההדחה הבאה הולכת לזעזע את המשחק!!
חזרה למעלה Go down

בריטניספירס3>3>
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1