הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!

Go down 
4 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Empty
הודעהנושא: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 01:32

הם הודחו, הושפלו, קוללו, התבזו ועכשיו זה הזמן שלהם לנקום! קבלו את ה מ ו ד ח י ם:
Like a Star @ heaven הודיה
Like a Star @ heaven נתנאל נ.
Like a Star @ heaven יניב
Like a Star @ heaven מיקי
Like a Star @ heaven שמואל

חמישה אנשים שאתם במו ידיכם הדחתם (יאיר ושחר לא זכו להזדמנות לחזור, מסיבות ברורות), התחרו בימים האחרונים על הזכות לחזור למשחק הזה ולהוכיח שעוד יש להם מה להראות. המשימה שהם קיבלו הייתה זהה למשימה הראשונה שלכם כאן, והיה עליהם לעצב דגל לשבט המאוחד. אני והשופטים נתנו ציון לדגלים, והמתמודד שקיבל את הציון הגבוה ביותר יחזור למשחק הזה ויקבל הזדמנות נוספת לזכות בתואר השורד האחרון.

יניב ונתנאל נ. היו היחידים שביצעו את המשימה, ולכן השיפוט הוא ביניהם. מיד יעלו הדגלים והשיפוט, ונגלה מי חוזר למשחק Smile
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 01:42

הדגל של יניב:
שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Nfebwp39fmuubn3eyd1v

דעת השופטים Exclamation
לא קשה לראות שהדגל הזה הגיע מבית היוצר של הדגל של סיישל, והוא אכן מכיל את כל הדברים הטובים שהיו באותו דגל. אבל זאת גם הבעיה שלו. הדגל נשען כמעט במדויק על הקודם ולא מחדש הרבה. השיפור המשמעותי הוא הרקע שסגול לחלוטין, אבל גם כאן יש בעיה של צבע אחיד מדי. העיצוב של שם השבט השתפר וגם הגודל, בסך הכל עבודה יפה אבל לא מספיק מקורית.

Like a Star @ heaven ציונים שלי Like a Star @ heaven
עמידה בכללים: 5/5
יצירתיות: 3/5
השקעה: 2/5

Like a Star @ heaven ציונים של שופט א' Like a Star @ heaven
יצירתיות: 1/5
השקעה: 3/5

Like a Star @ heaven ציונים של שופט ב' Like a Star @ heaven
יצירתיות: 2/5

הציון הסופי של הדגל שלך הוא 29 נק' (מתוך 45)
מיד נעבור לדגל של נתנאל נ. ונכריז על הזוכה
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 01:44

אני מערער על כך! קודש הקודשים נמצא בתמונה הזאת, גם בריטני וגם הארלי!
צריך לקבל 100! חחחחח
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 02:00

הדגל של נתנאל נ.
שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Vzn256jrcnroispluto2

דעת השופטים Exclamation
הדגל נראה מעולה, אבל סובל משתי בעיות עיקריות- הלוגו לא מספיק בולט ויש שוב היצמדות מסוימת למודל של הדגל של סיישל בעניין השילוב של הרקע עם הלוגו, אבל מקורי יותר בשאר. הצלחת לא להשאיר שטח מת ולגוון בטקסטורות ברקע שזה יפה, שם השבט מושקע והתמונות משולבות בצורה כמעט מושלמת. בסך הכל עבודה מעולה, קצת מחופפת, קצת שבלונית בחלקים מסוימים אבל מספקת את הסחורה.

Like a Star @ heaven ציונים שלי Like a Star @ heaven
עמידה בכללים: 4/5

Like a Star @ heaven ציונים של שופט א' Like a Star @ heaven
השקעה: 4/5

Like a Star @ heaven ציונים של שופט ב' Like a Star @ heaven
עמידה בכללים: 4/5
יצירתיות: 3/5

הציון הסופי של הדגל שלך הוא 30 נק' (מתוך 45)
וזה אומר ששוב בהפרש של נקודה אחת בלבד, אתה הזוכה במשימה! אתה תזכה לחזור להיות חלק מהמשחק הזה ואולי לנקום את הדחתך כראוי. מעכשיו אתה מצטרף כחבר העשירי של שבט מאוריציוס, ובהדחה הקרובה אתה תהיה חסין. ההשפעה על שאר חברי השבט היא שהמודח הבא לא יהיה מושבע, ויש לכם מתמודד נוסף לקחת בחשבון במועצה הזאת.

מחר בשעה 22:00 ניפגש למועצת השבט שלכם. אם נראה שלא כולם הספיקו להצביע ויש הרבה בלאגן, אני אתן עוד זמן והמועצה תתקיים בחמישי
לילה טוב ובהצלחה לכולכם! cheers
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 02:02

וואי איזה תמוננננננננננה יפה שמת לי
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 02:03

מזל טוב נתנאל!:-)
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 02:10

מזל טוב
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 02:40

אני מצטער על כל הבלבולים, אבל טוויסט ההחזרה בוטל.

לכל המודחים נאמר בפירוש בפורום האישי:
חשוב מאוד שתוכן ההודעה הזו יישאר סודי, כי במידה ואחד המתמודדים שעדיין במשחק יגלה כי ניתנה לך אפשרות לחזור, תאבד את ההזדמנות הזאת. לכן חשוב לשמור עליה בסוד ולדאוג שגם שאר המודחים אחריך ישמרו עליה.

אחד המתמודדים סיפר על הטוויסט למתמודד/ים שעדיין נמצא/ים במשחק, ואפילו ביקש ממנו/הם עזרה בהכנת הדגל, ולכן זה נחשב לעבירה על החוקים והטוויסט בוטל לחלוטין.
תודה ליניב שעזר לי לעלות על זה, ואני מקווה שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם.
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!   שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם! Icon_minitimeWed 01 Aug 2012, 21:19

טוב בגלל שכולם כבר הצביעו ולא נראה שהולך לקרות עוד המון עד המועצה, הוחלט להקדים אותה לשעה 20:00
חזרה למעלה Go down

שורדים יקרים, העבר שלכם חוזר לרדוף אתכם!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1