הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS

Go down 
מחברהודעה
shira12

27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS Empty
הודעהנושא: 27.7.2012 SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS   27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS Icon_minitimeFri 27 Jul 2012, 22:15

היום על הפרק:
Arrow הבלגן של קומורו
Arrow בקטנה על סיישל
Arrow מה לדעתי קרה להישרדות Surprised
Arrow תובנה על ערבים והעולם בכללי
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS   27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS Icon_minitimeFri 27 Jul 2012, 22:46

הבלגן של קומורו Rolling Eyes
הכל התחיל מזה ששכנעתי את כולם להעיף את אלעד שיכול לעשות לי בעיות באיחוד והוא הכי חכם שיש פוטנציאל בשבט להעיף אותו. אבל אז שמואל בא ברעיון להעיף אותי כי אני קרוב מדי לשגיב ונועה אמרה אתזה לשגיב ושגיב אמר לי. אני עדיין רציתי שאלעד יודח כי הוא יכול יותר להזיק לי ולתכניות שלי משמואל , אבל אחרי שהבנתי שא' אי אפשר לשכנע וב' גם אם שמואל יודח זה יהיה דווקא טוב לי כי שגיב מאבד מהכח שלו, ושמתי אתזה סופית על אלעד ושמואל. כמובן שיכול להיות שנדפקתי כי אופציה 1) שגיב ונועה המציאו תשקר הזה או משו בסגנון כדי להעיף את שמואל מסיבות למינהן. יכול להיות שישלהם ברית סודית עם אלעד, יכול להיות שמואל מנסה להעיף את נועה\שגיב, יכול להיות עוד 101 דברים. 2) הם רק מסיחים את דעתי או משו כזה ובכלל מתכננים להעיף אותי לאלף עזאזל. אני רואה את זה כאופציה מאוד הגיונית וישלי הרגשה כזאת, ואם כן זה ימשיך את רצף ההדחות במוצש שלי Razz כמעט כל הדחה שהודחתי זה היה במוצש. אם אני שורד תהדחה הזאת אבל אני באיחוד ואתזה לא עשיתי מאז הקנרים (חחחחחחחחחחח גאד אני עלוב) אני בונה על זה ששגיב יהווה קונטרה לסיישל באיחוד וזה יצור לי מצב שאני יכול לקפץ בין 2 מחנות. לעומת זאת, אם חבורה מפורקת כמו אלעד, שמואל ועומרי אני לא יודע מה אני יצליח לעשות. כדאי כרגע לבנות 2 קבוצות שמאוחדות בעצמן זו כנגד זו בשביל האיחוד. אם אני לוקח את אלעד גם רחוק יותר, אני יכול איכשהו לתפח תיריבות שלו ושל שגיב וזה יהיה מעולה. נראה אבל בתקווה שאנלא יעוף D:
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS   27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS Icon_minitimeFri 27 Jul 2012, 22:51

בקטנה על סיישל Wink

כדי שלי ולשיר תהיה ברית והמשחק יהיה הרבה יותר פתוח בשבילי, התחלתי לדבר איתה אבל הילדה לא זורמת פשוט!

shira אומר/ת (22:24):
*הייי DD:
*מקוררה ? D:
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:25):
*אחלה ואת?D:
shira אומר/ת (22:25):
*חח הכלללללל טוב D:
*ואאי קלטתתי ,
*איתךך באמתת כמעט לא דיברתי ככל המשחק ... Sad
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:26):
*חח וואלה :O
shira אומר/ת (22:26):
*ותאממת אנחננו 3 בנוות כאן ..
*וישש 7 בנים , נכון ?
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:27):
*זה קצת ::.
shira אומר/ת (22:27):
*אזז חבל שיעעיפו אותנוו ..
*כהה לגמריי !
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:27):
*יאללה נהיה שלישיית הגמר XD
shira אומר/ת (22:27):
*אמממממןןן D::
*נבביא כבוד לבנוות ! D: גירל פאוור חחח
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:28):
*חחחח D:
shira אומר/ת (22:28):
*ואאי גםם נראלי לשתינו , ישש הכי הרבה משותתף פה !
*אוההבות את ריהאנה ,
*וחתתולים ? D:
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:29):
*כן MM
shira אומר/ת (22:29):
*אניי חולהה על ריהאנה ! ♥️
*ישליי 2 אלבומים שלה , והורדתי 2 אחריים D:
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:29):
*היא מדהימהההה <>
shira אומר/ת (22:29):
*תאממת הורידוו לי אני לאא ככ יודעת להוריד .. XD
shira אומר/ת (22:30):
*איזזה אלבום הכי אההבת ?
              Shir / OnlyGirl         אומר/ת (22:30):
*LOUD וGGGB ממש טובים
*קשה לבחור ><
shira אומר/ת (22:30):
*הורדתי את גוד גגירל גוון בד , ולאאוד מדהיםםםםםם ♥️♥️
shira אומר/ת (22:31):
*ישליי את האלבום הזהה D:

אני כל הזמן מתכנן עם נתי בפייסבוק וזה גם יתן לשיחות הרגשה הרבה יותר אישית כאילו שתינו מנהלים תמשחק. אני כמובן רוצה לנהל עם נתי תמשחק, עד הפיינל 7 או משו כזה Razz
עידן לא אישר אותי במסנ ואני עוד שניה דופק לו נוגרה בעין לשרמוטה, ויוני לא דיברתי איתו בכלל אז אני יתחיל ממוצש אם אנלא יעוף.
אני מקווה ששיר דווקא כן תבגוד באיחוד מסיישל,כדי שיהיה לי מישהו בצד של שגיב שבמקרה כלשהו שנצטרך אני אוכל להתהפך עליו יחד איתה.
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: 27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS   27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS Icon_minitimeFri 27 Jul 2012, 22:56

לאמיר סיפרתי קצת תתבונה על הישרדגות אז זה לא מעניין, ותובנה על ערבים- סהכ באמת אינלי בעיה איתם, אבל מתישהו צריכים להפסיק תשרשרת מלחמות הזאת איתם ופשוט לחסל את כל מי שאני לא יבחר להציל כי הוא היה גבר בלונה גרנד והיה כיף לדבר איתו. (הא הא זה לא היה דברי שנאה וגזענות אכלתתתתתתת אותה זדיין D: )
יאלה שבת שלום אמיר זכור תסיסמה שלי לתפוז ויאלה נקווה שאנלא יודח, אני אתחבר שוב בצאת שבת ב8 וחצי ככה.
חזרה למעלה Go down

27.7.2012\ SO RAISE YOUR GLASS IF UR WRONG IN ALL THE RIGHT WAYS
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ה19.7.2012
» ה16 ביולי 2012 8)
» 31.7.2012 \ WHERE HAVE YOU BEEN ALL MY LIFE ?!
» 22.7.2012- סיקור כולל!
» 29/7/2012- המשך סיקור כולל!