הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

כמה שעות לפני ההדחה של יניב..

Go down 
מחברהודעה
netanel

כמה שעות לפני ההדחה של יניב.. Empty
הודעהנושא: כמה שעות לפני ההדחה של יניב..   כמה שעות לפני ההדחה של יניב.. Icon_minitimeWed 25 Jul 2012, 19:42

זאת הולכת להיות קצת חפירה, מצטער שהזנחתי את הפורום האישי הסקסי שלי. אבל מצטער, מד"א יותר חשוב ♥️

משימת החסינות, יום ראשון:

חזרתי מהסרט המושלם "האביר האפל" הביתה, מצפה לחלוקת השבטים, לאיזה שבט הוגרלתי ואז אני פותח את הפורום, קורא שהטוויסט הוא בכלל 2 הדחות ומשימת חסינות אישי! מתפלל שיניב/עידן/יוני יקחו..אך לצערי שיר לקחה. WTF, מה פתאום נזכרתת להשתתף במשחק?!?!

זה מאוד הכעיס אותי החוסר השקעה שלהם, כל אחד נימק לי באופן מפורט את הסיבה למה הוא לא הגיע למשימת החסינות ולבסוף הגעתי למסקנה שהחייל שנימק בצורה הכי עמוקה ומפורטת שללמה הוא לא הגיע למשימה, אני מעיף אותו. מצטער, אין מקום לאנשים פעילים במשחק הזה!

לאחר החלטה ודיונים רבים עם קולטון, הגענו למסקנה שיניב צריך ללכת הביתה. זה שהיה לך הפסקת חשמל, האינטרנט לא עבד, הייתה צריך ללכת למחשב של אמא שלך להתחבר לוויפי של השכנים ועוד מיליון ואחת פירוטים שאין לי כוח להסביר לא מצדיק את הנוכחות שלך במשחק הזה!

יום ראשון בלילה, שיחה עם יוני:

ראשוןNetanel Farangian
אני פה??
שיר לקחה..

ראשוןNetanel Farangian
יוניי!! תקשיב 2 השבטים מועמדים להדחה
אין לי מושג למי להצביע באמת שזה קשה בשבילי
אני חושב שצריך ללכת על הבן אדם שהכי נראה מסוכן ושיבגוד וברית
ובבקשה אני מתחנן אל תעשה מהלך נגדי או משהו הנה אני בא ואומר לך בברית שלי אנחנו בסוף עד הגמר ביחחחחד כמו שקבענו!! אני איתך באש ובמים נשבע בבריטני.
דבר איתי כבר..

שניNetanel Farangian
אתהפה?

שניYonatan Kohan
fg
כע
?

שניNetanel Farangian
דיברתי עם יניב עכשיו..
הוא דיבר איתך היום?

שניYonatan Kohan
כן
הוא אמר לי שהוא מצביע לעידן
ואמרתי לו שגמאני

שניNetanel Farangian
דיי נו יש לי תחושה שאתם עושים בליינסייד עליי

שניYonatan Kohan
חחחח אויש נווווווו
אם כבר לי יש תחושה כזאת!

לאחר מכן, עשיתי את אותו תרגיל לעידן ועשינו צ'אט משותף ביחד עם יוני.. יניב הולך לעוף 3-2 .

יום שני, לאחר משימת החסינות:
אני מתחבר למסן, ויניב שולח לי הודעה ואומר שצריך להעיף את עידן כי הוא לא מספיק פעיל וזה לא פייר שהוא תופס מקום (כמה תמים מצידו) אני יניב, ושיר נצביע לו.
בינתיים לא הבטחתי לו שום דבר, וניסתי להוציא מידע אם שיר מצאה את פסלון החסינות, אך לבסוף כנראה שלא.. (לפי יניב)
חשוב להדגיש שהוא עדיין חושב שאנחנו בברית והוא עדיין סומך עליי אז בינתיים אני מנסה להוציא ממנו את כל הפרטים שהוא יודע.

אני נמצא במצב של הזגזוג, כמו שרציתי ואני קובע פה את הקולות ולא אף אחד אחר. מוחע! cheers
וזה מצב מצוין, אך יש בעיה קטנה..
הצעתי ליוני המטומטם, שאולי בעצם כדאי להדיח את עידן בגלל שאם נדיח את יניב, רוב הסיכויים ששיר כבר תעזוב את הברית שלנו כי היא לא משתפת את אף אחד מאיתנו חוץ מיניב שאומר לה מה לעשות. ואנחנו נאבד קול באיחוד, אך יוני לא הסכים לכך בגלל שהוא נתן את המילה שלו לעידן.
ואני גם לא יכול להצטרף אל יניב ולהדיח את עידן בלי הסכמה של יוני, כי הוא 99% לא ירצה יותר קשר בברית הזאת ויחבור לנועה ואסווווור לי שהוא יקשיב לנועה הזאת!!!

אז בקיצור אם הכל ילך מתוכנן כיום ולא יהיה בליינסייד עליי יניב יעוף בבלינסייד שלישי שלי. (:

בהצלחה Smile
חזרה למעלה Go down

כמה שעות לפני ההדחה של יניב..
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» ההדחה של נתנעל
» סיכום ההדחה של שמואל
» לפני שהפיינליסטים מתחילים בכלל לענות על השאלות
» שיחה עם נתי + יניב
» אולי יניב באמת עם שיר והודיה ?