הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

שאלון מועצת השבט

Go down 
2 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

שאלון מועצת השבט Empty
הודעהנושא: שאלון מועצת השבט   שאלון מועצת השבט Icon_minitimeMon 23 Jul 2012, 17:42

קחו בחשבון שכל מה שתכתבו כאן יפורסם בפורום הראשי ושאר המתמודדים יוכלו לקרוא זאת!

Like a Star @ heaven אותכם לא ראיתי הרבה זמן Smile מה המצב בשבט מאז הפרישה של יאיר?
Like a Star @ heaven בגלל שכבר הצבעתם באותה מועצה מעניין אותי לדעת, מי לדעתכם היה מודח לולא הפרישה? האם הוא צריך לשוש הערב?
Like a Star @ heaven נועה- במשימה הקרב היה צמוד מאוד בינך לשגיב והוכרע בכמה שניות. האם את חושבת שסימנת את עצמך לחינם?
Like a Star @ heaven שגיב- זכית בחסינות ובנוסף אתה היחיד שביקר באי הגלות פעמיים. האם אתה חושב ששאר המתמודדים מאויימים ממך כרגע?
Like a Star @ heaven כולם חוץ משגיב- מה אתם חושבים על ההחלטה של שיר ושגיב לשלוח זה את זו לגלות? האם זה פגע באמון שלכם בו?
Like a Star @ heaven כמו שרובכם יודעים מיקי מתגייס בקרוב וביקש שידיחו אותו. האם זה מרגיע אתכם לקראת ההדחה או שיש חשש שמישהו ינצל את המצב כדי לארגן בליינדסייד?

לא לשכוח! Exclamation
- השאלות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים
- אין לענות על שאלות שמופנות למתמודד אחר
- אל תשכחו להשאיר כאן את הקול שלכם לאדם שאותו אתם רוצים להדיח עד רביעי ב-19:30 לכל המאוחר.
- את השאלון עצמו רצוי למלא עד השעה 19:00 ברביעי.
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
Noa

שאלון מועצת השבט Empty
הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   שאלון מועצת השבט Icon_minitimeTue 24 Jul 2012, 22:25

אותכם לא ראיתי הרבה זמן מה המצב בשבט מאז הפרישה של יאיר?
השבט יחסית מאוחד וגם ראית , לא הגענו הרבה זמן למועצה , זה כבר אומר שאנחנו במצב טוב Smile
בגלל שכבר הצבעתם באותה מועצה מעניין אותי לדעת, מי לדעתכם היה מודח לולא הפרישה? האם הוא צריך לשוש הערב?
בעקרון היו כמה אנשים על הכוונת , בינהם אני אבל אי אפשר לדעת במדוייק מה היה קורה .

נועה- במשימה הקרב היה צמוד מאוד בינך לשגיב והוכרע בכמה שניות. האם את חושבת שסימנת את עצמך לחינם?
לא חושבת , כי בסה''כ הפסדתי , ויצאתי מופסדת עקב טעות דיי מטומטמת , אז אני לא חושבת שזה מה ''שיסמן'' אותי .

כולם חוץ משגיב- מה אתם חושבים על ההחלטה של שיר ושגיב לשלוח זה את זו לגלות? האם זה פגע באמון שלכם בו?
אני דווקא חושבת שזאת החלטה רגילה לחלוטין , היא שלחה לו , הוא שלח לה , החלטה הדדית בניהם שלא נראלי אמורה לפגוע במישהו מבניהם.
כמו שרובכם יודעים מיקי מתגייס בקרוב וביקש שידיחו אותו. האם זה מרגיע אתכם לקראת ההדחה או שיש חשש שמישהו ינצל את המצב כדי לארגן בליינדסייד?
אי אפשר להיות רגועים ב100% אבל זה פשוט נותן עוד אפשרות למי שיהיה מודח .
חזרה למעלה Go down
Noa

שאלון מועצת השבט Empty
הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   שאלון מועצת השבט Icon_minitimeWed 25 Jul 2012, 01:39

טוב אז בנתיים אני מצביעה ל..
מיקי
חזרה למעלה Go down

שאלון מועצת השבט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט
» שאלון מועצת השבט