הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסFAQחיפושרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהרשםהתחבר

Share | 

day 6 in the indian ocean

Go down 
מחברהודעה
shira12

הודעהנושא: day 6 in the indian ocean   Fri 13 Jul 2012, 15:21

אז מה קרה לנו עד עכשיו ושלא היה לי כח לספר !?
ואני יגיד לאמיר שלא יתן לאלמוג גישה לקומונה שלי או משו.
אני סקנדי D: לכו זדיינו עכשיו סבבה ?
Arrow הר הגעש של קומורו מתפרץ והופך את השבט הזה לאחד הקשים יותר אי פעם
Arrow הפסד בחסינות
Arrow הסתדרות מצב הכוחות בשבט קומורו
Arrow ההתחזות והשואודאוון עם שגיב
Arrow הפרישה של יאיר
Arrow ניצחון בחסינות
Arrow תכניות לעתיד
כל זאת ועוד בקרוב בסקנדי'ז שואו Cool

נערך לאחרונה על-ידי shira12 בתאריך Thu 19 Jul 2012, 19:23, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
shira12

הודעהנושא: Re: day 6 in the indian ocean   Fri 13 Jul 2012, 15:42

הר הגעש של קומורו מתפרץ והופך את השבט הזה לאחד הקשים יותר אי פעם sunny
שקרה ככל הנראה בגללי חחחח אני שלמות DD: ביום בהיר החליט אלעד לבוא ולהטיח בי כמה שיותר חכם להעיף את שגיב וכמה הוא דיקטטור נאצי עם שפם אלמוג. אני חשבתי לעצמי, אם הוא מצליח לחשוב בצורה כלכך בהירה ונכונה סימן שהוא הרבה יותר חכם משגיב Razz לכן במטרה להעלות אותו על הגרדום עם הגיי ודולברג שלחתי את כל השיחה לשגיב שנכנס לאטרף. בזמן האטרף הצלחתי לכוון אותו על דולברג (שמבחינתי היא הכי מאיימת כאן- יש לה משחק חברתי מעולה, היא אסטרטגית, יש לה כושר שכנוע והיא תותחית במשימות) ומשם הוא נכנס לאטרף על דולברג אבל זה סטייה מהנושא, וככה אני יצרתי מצב של אני, שגיב ועומרי נגד דולברג ואלעד, כשבאמצע יאיר, מיקי ושמואל שבזמנו היה לא פעיל. כל צד היה בטוח שאני, יאיר ומיקי איתם ובעצם שלושתנו אפילו לא היינו בקשר Very Happy קיצר כולם בקרחנה לא רואים בעיניים טוטוטוטוטוטוטו Cool
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
shira12

הודעהנושא: Re: day 6 in the indian ocean   Fri 13 Jul 2012, 16:23

No הפסד בחסינות
אמיר חתיכת בנזונה מנראלך שבגללך אנחנו מפסידים ינעל אבוק :@ השבט השני אולי היה יותר מקורי אבל שם זה נגמר ... יש להם שלט מכוער, הרבה שטח מת, והלוגו באמצע מכוער ולא מתאים. לעומת זאת שלנו מנוצל על כל השטח שלו, יש בו עבודה גרפית מעולה ומקצועית, הרבה גוונים משולבים בזה ואולי זה לא ככ מקורי אבל סו פאקינג וואט זה ככ יפה >: אתה חרא וסתום תפות.

affraid השתבשות ההתחזות והתיאוריות קונספירציה הלא הגיוניות בעליל שלי :
שגיב באופן מחשיד מבקש ממני תפייסבוק ואני מתרץ לו תירוצים עלובים על מורה שהבת של חברה שלה נרצחה או משו כזה XD קשקושים בכוס קיצר. ברוררררררר לי שהוא לא מאמין לשיט מזה, ואפילו אלעד חושד חחח ואני ישר שאלתי מי אמר אתזה והעמדתי פני נפגעת, והוא אמר אל תתפרצי עליו אנחנו צריכים אותו או משו, ואיכשהו הגענו להסכם שבסוף המשחק הוא אומר לי מי אמר אתזה ואני נותן לו ת"פייסבוק" שלי פחח. קיצצצר צמצמתי תרשימה של מי שיגלה דבר כזה למיקי ואלעד. ולכן לדעתי מיקי אמר אתזה. איך מיקי יודע ?! :O הוו כאן נכנסת לנו הקוקסינלית הגאה בריטני מוצצת פרנג'יאן, שחושבת מהזין ובטוחה שאם היא תגלה הכל לקוקסינלית מוצצת מיל היא תקבל זיון חינם לראשונה בחייה! בריטני מוצצת פרנג'יאן גם חברה לכריסטינה קופצת כהן ועושה ברית קוקסינליות שסוגדות לזונות שנולדו בלי שכל (היי ביץ' זה התחום שלי אני יזמבר אותך י@$%^%$ Mad Evil or Very Mad )
אתן יודעות מה חבורת קוקסינליות מתזזות בעירום ? יש לכן עסק עם קליש. עם קליש !!! עכשיו תבכו אמן ותוציאו תדילדו מהכוס השרוט שלכם. כי עם שירה לא מתעסקים, וישלכן מזל שאתן חבורת סתומות בלחץ ואתן לא כבר עכשיו על הכוונת שלי. ונתי שאתה הולך למפגשי סנטר אל תחרטט שאתה לא גאגא, אתה חולה על גאגא באבוע ועושה אורגיות עם עומרי, שלו ואורית השומנית.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
shira12

הודעהנושא: Re: day 6 in the indian ocean   Fri 13 Jul 2012, 16:48

@ הסתדרות מצב הכוחות בשבט קומורו
אני החלטתי ממזמן שאני אנסה להעיף את דולברג, והצלחתי לשסע בה את שגיב, עומרי ושמואל. את מיקי כמעט הצלחנו לשכנע, אבל לפי דולברג הוא היה איתה בסופו של דבר. איכשהו הצליחו להעביר את אלעד, וגם יאיר היה אמור להצביע איתנו אבל הקוקסינל פרש כי לא נעים לו להצביע לאחרים והמשחק אכזרי וקשה מדי בשבילו.
בקיצור ההצבעה הייתה אמורה להיות פה אחד או לפחות 6-2, אבל יאיר קוקסינל אז זה לא קרה. לא נורא :-P אוליי בפיינל 6 של השבט יקרה משהו, אנלא חותם על כלום D: אבל אני אשאר מתחת לראדר עד האיחוד לפחות ככה שאנלא רוצה לעורר מהומות כרגע ורק להדיח את 3 השכל של השבט שזה נועה, אלעד ומיקי . לפי מה שנראלי עכשיו, עומרי היחיד שיהיה בעיה לשכנע אותו מהברית שלי למשהו כי שמואל ושגיב ככ פתיים חחחח
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
shira12

הודעהנושא: Re: day 6 in the indian ocean   Fri 13 Jul 2012, 17:19

Basketball הניצחון בחסינות :
היינו במשימה אני שגיב ונועה, עומרי זרק הצעות אידיוטיות פעם ב ואמר המון WOHOOOOO ושמואל הדגים משחק חברתי במינוסים, התמוטטות עצבים ובריאות נפשית רעועה. לשגיב היה את התפקיד של היסמן שעושה כל מה שאני ונועה אומרים לו, לנועה היה את התפקיד של לנחש אותיות, למצוא מילים ולריב עם שמואל, לעומרי היה את התפקיד של לתמוך בי ולדבר הרבה כדי שיראה כאילו איכפת לו מהמשימה ולי היה את התפקיד של להיות שכל ולמצוא לקבוצה את כל התשובות. מצאתי להם את אנני אוקלי אשת לפידות, את העץ המוזר הזה ואת קירגיזסטן. אני מלכת המדבר, חבצלת השרון, שושנת העמקים, כשושנה בין החוחים ובלה בלה בלה ( זה מ"שירה שירים" D: )
קיצ העיקר ניצחנו אבל ברית הקוקסינליות שעשו תמשימה בשביל סיישל בחרו את קוקסינלית מוצצת מיל לגלות. נקווה שהוא לא ישיג אליל אלא יתביית על איזה דילדו שההפקה החביאה שם בשבילו ויעזוב אותנו בשקט. (בדיוק כמו שכריסטינה קופצת כהן עשתה אצלנו Very Happy )
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

day 6 in the indian ocean
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1