הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון

Go down 
מחברהודעה
Yaniv

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון Empty
הודעהנושא: יום 3 על האי: רוגע של ניצחון   יום 3 על האי: רוגע של ניצחון Icon_minitimeThu 12 Jul 2012, 19:05

יום 3

צהריים
ניצחנו! כזאת הרגשה טובה. לפני בערך שעה חזרנו למחנה אחרי שהוצגו שני הדגלים של השבטים. יומן, זה היה רגע מאוד מותח.

בבוקר קיבלנו את דואר האי, שבישר לנו שעלינו להגיע לאזור המשימה. אל דואר האי צורפה מפה. לקחנו איתנו את הדגל שהכנו, וצעדנו לדרך. עקבו אחרינו הצלמים, שזה היה מין רמז שאנחנו הולכים בכיוון הנכון.

כאשר הגענו, בירך אותנו גיא זו-ארץ. הוא הסביר לנו על מהלך המשימה: שלושה שופטים מקומיים יגיעו לשפוט איזה דגל יהיה המנצח במשימה. חלוקת הניקוד של השופט הראשון נתנה לנו הובלה של נקודה, השני השאיר את המצב כמו שהוא והשלישי נתן לנו עוד יתרון של נקודה, כך שלבסוף ניצחנו במשימה!

"שבט סיישל, חסינות הערב, בנוסף לאש בצורת אבן אש שאתם מקבלים עכשיו", הוא אמר. "שבט קומורו, לצערי אין לי דבר בשבילכם. אנחנו ניפגש היום במועצת השבט הראשונה, שבה יודח השורד הראשון מהמשחק".

כשחזרנו למחנה הייתה אווירה מעולה. התחלנו במין משחק שהצעתי, בזכות היומנים שהיו לנו – שורד אחד אומר לשורד אחר לצייר משהו, ושורד שלישי צריך לזהות מה מצויר בתמונה. המשחק עבד בצורה ממש נחמדה, וחלק מהתמונות באמת קרעו אותי מצחוק. בגלל שציירנו אותם על היומן שלי, הם מצורפים כאן:

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון 44687556
כוכב לכת שבו משולשים הם מחוץ לחוק (צייר: נתנאל נ.)

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון T804o1gwtghce87z06bv
בובספוג רוכב על סוס (צייר: אני)

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון 75066246
יתוש שותה דם עם קש (ציירה: הודיה)

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון 6355281
פיל שאוהב גלידה (צייר: עידן)

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון 76tlw6cilkc2r8fyjic1
סופרמן בטאמפל ראן (צייר: אני)

לבסוף, אחרי שנהנינו במשחק, החלטנו שמגיע לשבט שלנו מורל. עידן הביא לנו שיר צופים, כי הוא מדריך בצופים, שהולך ככה:

נשבעתי לאהוב!
את סיישל תמיד!
עבר הווה עתיד!
אני כחול בוריד!
~ שבט סיישל ~

אני מבטיח לך, יומן, שכולם ישמעו את המוטו הזה.

באופן אסטרטגי, הייתה התקדמות כלשהי גם כן - בגלל שהיה טוויסט ויוני נבחר להישלח לאי הגלות, והוא עלול להשיג פסלון חסינות, אני חושב שיהיה עדיף לשמור אותו קרוב בברית. אני מאמין שאם לא נבזבז את הפסלון בהדחות תוך-שבטיות, יהיה לנו יתרון בערבוב או באיחוד המזדמן בהמשך.

אני מאמין שהברית שלי, עידן ונתנאל פ. עדיין תישאר חזקה, ושהבנות יצביעו באותה הדרך. באופן כללי אני לא מפחד לגשת למועצת השבט, אבל כמובן שאין צורך Wink
חזרה למעלה Go down

יום 3 על האי: רוגע של ניצחון
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1