הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

קומונה אישית #9: שירה

Go down 
מחברהודעה
shira12

קומונה אישית #9: שירה Empty
הודעהנושא: קומונה אישית #9: שירה   קומונה אישית #9: שירה Icon_minitimeSun 08 Jul 2012, 22:23

כאן אני יסקר, יתעצבן, יחטוף סעיפים וישבור צלחות כשאחרים יעצבנו אותי D: תבהצלחו אותי ינסיחים D:
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: :king: תורת הגזע: תיקון 1# - :king:    קומונה אישית #9: שירה Icon_minitimeMon 09 Jul 2012, 02:19

אני כבר רואה איך בסוף המשחק כולם קוראים בקומונה שלי והם כזה "מההההההה איזה נאציתתתתתתתת סהההההה" וזה המטרה שלי חח, כי בתכלס אני סתם משחקת אותה פוסטמה חמודה ונגררת שלא מבינה מהחיים שלה, אבל אני מודעת לכל מילה שיוצאת לי מהפה ואני יודעת יפה מאוד מה כל אחד חושב. אני לכאורה הסוויטהארט של המשחק, אבל אני הולכת לרדת עליהם רצחחח חח ואין לי שום בעיה לבגוד, לשקר, לרמות, להונות ולהשמיד מישהו לא משנה כמה הוא קרוב אליי. סה"כ הצלחתי להכנס על היום הראשון לברית שלישייה עם שגיב ועומרי, רומן עם שגיב, קשר טוב עם יאיר והתחלתי להרעיל את נועה על גירל פאוור (כן בטחחחח , יאלה עופי לי מהאי ישרמוטה)

סיקור ראשוני ושטחי של השחקנים:
שבט קומורו, בצבע הכתום:
אלעד - eplad@walla.com - עוד לא אישר, וגם אם יהיה פעיל אני לא יודע כמה הוא יהיה חשוב. אני אנסה להשיג אותו בכל מקרה, אבל כרגע יאיר ושמואל בעדיפות עליונה :-P
יאיר - yair100_1001@walla.com - הוא די יבש ולא זורם , עולה לט' והמטרה שלי זה להפווך לחברת נפש שלו, שיספר לי על החיים שלו (מעניין לי תתחת) הבעיות הנוראיות שלו (כן, תקלף תחצ'קונים עם סכין בשר) ומה אומרים עליי ומה קורה בכללי במשחק שלא מספרים לי (ת'ר יו גו ביץ' Very Happy)
מיקי - maicky7@walla.com - מיקי מיקי מיקי, מה נעשה איתך !?!? אני אפעל בצורה הכי ישירה ומיידית להדיח אותו וליצור ברית רביעייה חזקה בשבט . וגם , אני רוצה להיות הקול האמצעי שקובע ושתמיד צריכים אותו, מה שנותן לי חסינות ללא צורך לנצח משימות חח , ותמיד לדאוג לתוכניות מגירה !
נועה - noalove4@gmail.com - לגבי נועה יש לי דילמה. ללכת בדרך א', של לסלק אותה ולהשאר בת יחידה בשבט וככה יהיה להם סוג של צורך פרימיטיבי להגן עליי ולא להפטר ממני , וככה אני נפטרת מאיום אסטרטגי, חברתי ומשימתי, או מצד שני לכת על הדרך של ברית בנות והיא יכולה לתת לשבט שלנו חסינויות בקלותתת D: אני כמובן אכנס איתה לברית בנות , אבל ברגע שיראה לי נכון אני אדאג להפטר ממנה ושתלך לאלף עזאזל
עומרי - omri0222@nana10.co.il - אני חושב שהוא סבבה , אבל ישלי מנגון התרעב שאומר שצריך לצפות בכל מהלך שלו. אני חושדת שהוא בברית עם שגיב עוד לפני , ואני מס' 3. אני צריכה לגרום לו לבטוח בי ב100 אחוז ולהתחבר אליו מבחינה חברתית, ואולי באמת אני הוא ושגיב נהיה ברית חזקה עד הסוף D:
שגיב - sagivshoker@gmail.com - הווווווו שגיב! הוא איש היום XD מההתחלה הבנתי שהוא בא לשחק את המשחק ולנצח ואין לו סנטימנטים לאף אחד, הוא חשקן חברתי טוב וישלו ראש אסטרטגי ואני פוחדת שהוא גם טוחן משימות. או בקיצור, יש לי את כל הסיבות להפטר ממנו לאלף עזאזל. מה שהסתבך, זה שהוא התאהב בי חחחחחחח אנחנו מפלרטטים כל הזמן, הוא באמת אחלה ואני מחבבת אותו אבל אני יודעת שאין מצב שהוא יגיע לגמר איתי. אני פשוט לא יכולה לתת לו להגיע לשם כי הוא יגנוב לי את כל הקרדיט וזה לא לעניין. התוכנית שלי כלפיו היא להפטר ממנו לקראת אמצע האיחוד אבל לא בדרך ישירה, נראה D:
שירה - shirush2010@hotmail.co.il - כפרה אני עליי ינסיחה מושלמת שכמונייי אין איין יפותת כאלההה !
שמואל - shmuel0404@walla.com - אני בונה עליו להמשך, כשיתחבר אני אחפור לו על החייםם חח D:

שבט סיישל, בצבע התכלת:
הודיה - hodayad196@gmail.com - נראית חמודה, אני רוצה כרגע סוג של קשר חברי איתה .
יוני - yonk836@hotmail.com - אני מרגישה שמצד אחד הוא לא איזה גאון חח, מצד שני עדיין יש לי הרגשה רעה כלפיו. נחיה ונראה.
יניב - yanivc1@windowslive.com - יש לי הרגשה גם לגביו שהוא מאוד מאיים , הוא הולך להיות מאוד חזק בשבט הזה. אולי המקביל לשגיב.
נתנאל נ. - netanel372@gmail.com - מעניין מה יקרה איתו, כרגע אני מעדיפה לא לדבר איתו.
נתנאל פ. - seeme6@walla.com - נתתתתייייי D: ישלי איתו קשר מלפני המשחק ואני כן הייתי רוצה להתקדם ביחד אבל הוא ידיח אותי כי הוא זונה רצח, אז כל המשקים להורגך לך זיין אותו בכוס תבנזונה למה מיזה גמכן פרסי מזדיין אני יעיף לו אחת לא ידע מאיפה בא לו
עידן - ir95@hotmail.co.il - נשמע למלם , נראה .. Razz
שחר - s_barr@hotmail.co.il - לבנים שקוראים שחר יש חוש מנהיגות ואינטואיציה חזקה (קראתי אתזה פעם באיזה עיתון XD) ולכן צריך להעיף אותו
שיר - elements4@windowslive.com - היא נשמעת חמודה אבל אני מקווה שהיא תהיה כמו שיר אלדורדו ולא שיר אחותי, אחרת יהיה פה רצח על רקע לאומני .
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: קומונה אישית #9: שירה   קומונה אישית #9: שירה Icon_minitimeMon 09 Jul 2012, 05:21

התפתחות בנוגע לאלעד:
הוא הציע לי להדיח את מיקי ואז את שגיב. אני אוהבת כשזה קורה וזה שם אותי באמצע, אבל לפי מה שאני רואה לאלעד אין מילה, הוא הרבה יותר חכם משגיב והוא מבין במשחק. לכן, אני אלך לספר לשגיב על זה, ונשמור את זה בסוד. את אלעד אני מעדיפה להדיח מאוחר יותר אחרי מיקי ונועה, אם לא יהיה ערבוב.
פתאום אני קולטת שאני חייבת להפסיד ב3 משימות הבאות :O
וברכותיי אמיר, לשבט קומורו שיבצת קאסט מאוד מאוד חזק.. אני, שגיב, אלעד, מיקי, נועה ולדעתי עומרי יתגלה כמציאה. הולך להיות משחק חזק :-P אני רואה את עצמי כרגע במשחק במקום מאוד בטוח אבל מספיק כמה טעויות טקטיות ואני הולכת קאפוט XD אני מתכננת להכנס לברית עם יאיר אבל הילד פשוט לא זורםםםםםםם! אני מזהה את מה שיש לו כחוסר ביטחון שהוא מפצה עליו בשליחת סמיילים של לבבות , והוא מעדיף להבלע בין כמה שיותר אנשים (הוא יותר זורם בועידות) מה שאומר שאם למישהו יש חוזר ביטחון, אני צריך להעביר אותו לצד שלי ע"י מחמאות והתחנפויות גסות שיראו לו שאין לו סיבה להיות חסר ביטחון איתי, ואז הוא יהיה פתוח אליי D:
זה אמצע הלילה ואני מדברת שטויות , אולי עדיף שאני ילך לישון חח
לילט I love you
חזרה למעלה Go down

קומונה אישית #9: שירה
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» שירה זה בעצם ...
» לגבי "שירה" (סקנדי)
» חסינות אישית ראשונה
» משימת חסינות אישית שישית