הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

המושבע הרביעי - עומרי

Go down 
+2
עומרי
amir6661
6 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

המושבע הרביעי - עומרי Empty
הודעהנושא: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeSun 26 Aug 2012, 23:35

הגב לכאן עם דבריך לפיינליסטים
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeMon 27 Aug 2012, 02:51

חחח יש לי משהו לשאול את יוני שרשמתי לו במקום אחר והוא לא ענה:
אתה באמת חושב שעם האסטרטגיה שלך היה לך סיכוי איכשהו לנצח בגמר?
"להציל" את נועה אולי גרם לך לעשות הדחה אחת "מפתיעה" כביכול אבל זה החזיר אותך שוב פעם להיות נגרר והפעם אחרי נועה ולא משנה אם אתה בגמר עם נועה או בגמר עם מישהו אחר אתה נגררת.
שוב לבוא בתור נגרר לגמר?
לא היית צריך ללכת עם נועה זו היתה הטעות שלך.. גם לא היית אמור להיות נגרר אחרי נתנאל..
קיצר אני לא באמת חושב שמגיע לך לנצח משום סיבה שהיא.
אני באמת לא מבין אם באמת אתה חשבת אי פעם שיש לך סיכוי לנצח כאן כי התנהגת כאילו כן XD

תנסה לשכנע אותי שבאמת שווה לי להצביע לך (אממ פרוש לא תצליח..)

נועה בהצלחה זה דיי ברור שתנצחי עם מתחרה כזה לא? XD
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 21:10

יוני אתה אפילו לא מוצא זמן לענות לי?
איזה עלוב. חבל שאתה כאן בכלל ולא פנית מקום לכאלה שבאמת הגיע להם O__0
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 21:40

לא רק באמזונס הוא הרס
גם פה.
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 22:44

לענות לך בשביל מה?

אין לי סיכוי לנצח לא?

אין לי מה לענות לך ואני גם לא רוצה לענות לך.
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:00

אולי תשכנע אותי אחרת אתה סתם מוותר כמו בגמר באמזונס... מה הקטע? לבוא לגמר בתור נגרר ואז בגמר להגיד שלא מגיע לך לזכות שוב? O:
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:06

לא אמרתי שלא מגיע לי.
אמרתי שאני לא אזכה בכל מקרה עובדתית, כי אתה, סקנדי ונתנאל מחפשים רק את הרע אצלי, אומרים דברים לא הגיוניים, שואלים שאלות מטומטמות וסותרים את עצמכם כל פעם כדי להוציא אותי לא בסדר, כמו שנתנאל אמר לי שאני נגרר ואין מה להצביע לי, ואז אחרי שדי התייאשתי הוא כותב: "היית יכול לזכות, ארגנתי לך רוב". נו באמת, התייאשתי סופית. ביי.
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:11

חחח לא יודע מה הם אומרים כי אני לא קשור אליהם מבחינת הדעה שלי ולא התייעצתי איתם על זה אני חשבתי על זה בעצמי ואני יצביע לפי מי שאני בחרתי אף אחד לא ישכנע אותי אחרת מי מה שאני חושב XD
ואני לא אומר דברים לא הגיוניים ואם מה שאני אומר לא הגיוני תוכיח אחרת? O_0
לא סתרתי את עצמי ואני לא עושה כלום בשביל להוציא אותך לא בסדר זה אתה שהוצאת את עצמך לא בסדר.
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:13

מצחיק אותי שעכשיו אני פעיל מכל מה שהייתי פעיל במשחק Razz
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 23:17

עומרי כתב:
מצחיק אותי שעכשיו אני פעיל מכל מה שהייתי פעיל במשחק Razz
חחחחחחחח Razz Laughing
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeThu 30 Aug 2012, 04:42

Yoni Phalange כתב:
לא אמרתי שלא מגיע לי.
אמרתי שאני לא אזכה בכל מקרה עובדתית, כי אתה, סקנדי ונתנאל מחפשים רק את הרע אצלי, אומרים דברים לא הגיוניים, שואלים שאלות מטומטמות וסותרים את עצמכם כל פעם כדי להוציא אותי לא בסדר, כמו שנתנאל אמר לי שאני נגרר ואין מה להצביע לי, ואז אחרי שדי התייאשתי הוא כותב: "היית יכול לזכות, ארגנתי לך רוב". נו באמת, התייאשתי סופית. ביי.

למען האמת כן אמרת שלא מגיע לך XD
חזרה למעלה Go down
shira12

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeThu 30 Aug 2012, 04:49

Yoni Phalange כתב:
לא אמרתי שלא מגיע לי.

מה רצית שנעשה ינעל שנחמיא לך? אם יש פה מישהו שסותר את עצמו ומפליץ מהתחת קוטג' ותשובות לא קשורות למציאות זה אתה, אז לפני שאתה מביך את עצמך ומעיף על אחרים את כל הפאקים של עצמך, קח שניה לנוח ותמחק תהודעה שלך למה כבוד אתה לא מוסיף לעצמך ווואלק אתה צריך אתזה Wink זה שהתייאשת מוכיח שאתה לא בנוי לזה ואין שום קשר בינך לבין הישרדות ויעליב את האנושות שמישו יצביע לך. צ'או ;**
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeThu 30 Aug 2012, 19:48

לא שתחמיאו לי, אבל שלא תכנסו לפסים אישיים כמו "מטומטם" ו"מעצבן".
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הרביעי - עומרי   המושבע הרביעי - עומרי Icon_minitimeThu 30 Aug 2012, 23:10

Yoni Phalange כתב:
לא שתחמיאו לי, אבל שלא תכנסו לפסים אישיים כמו "מטומטם" ו"מעצבן".
אז מה
סקנדי אמר שהוא ירד עליי רצח באישית שלו ואני לא נעלבתי מי זה, סה"כ משחקקקקקקק יש חיים ויש משחק. תלמד להבדיל
חזרה למעלה Go down

המושבע הרביעי - עומרי
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» המושבע השני - סקנדי
» המושבע השלישי - עידן
» המושבע החמישי - אלעד
» המושבע השישי - שגיב
» המושבע הראשון - נתנאל פ'