הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

המושבע הראשון - נתנאל פ'

Go down 
+2
netanel
amir6661
6 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
amir6661
Admin

המושבע הראשון - נתנאל פ' Empty
הודעהנושא: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeSun 26 Aug 2012, 23:34

הגב לכאן עם דבריך לפיינליסטים
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeMon 27 Aug 2012, 00:56

ממממממ אין לי ממש מה לשאול כי לא אכפת לי למי להצביע,
אני אתן את הקול שלי למי שיעשה לי הכי הרבה לייקים בפייסבוק! Razz

[Only admins are allowed to see this link]
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeMon 27 Aug 2012, 02:49

ילד לייקייםם XDDD
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeMon 27 Aug 2012, 20:02

חחחחחחחחחחחח שקט!
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:43

טוב, ערב נכבד לפיינליסטים! אני רוצה להגיד לכם קודם כל, כל הכבוד שהגעתם לגמר! מה שכמה מפה באמת רצו ולא הצליחו Wink

נועה -
איך את תשכנעי אותי להצביע לך? באמת
במהלך השבטים בהדחה הראשונה היית אמורה לעוף, אבל שכנעת את יאיר לפרוש.
את נגררת אחריי שגיב כמעט משחק שלם, את לפי דעתי כן יכלת לעשות מהלכים משלך אבל את בחרת להיגרר אחריו ושהוא יוביל אותך..
את היית יכולה לחבור לשמואל (הוא בכלל לא רצה להדיח אותך) לדבר איתו וכן ליזום משהו על שגיב, וכך את היית הקול המכריע והיינו מתפטרים משגיב שהוא איום עם פסלון.
אבל את בחרת להיגרר אחריו, שיציל אותך ואז שתרגישי שאת מוגנת שזה קרה עד לפיינל 6 ! שאת עברת יותר מחצי משחק! ואז שהגעת לפיינל 5.. שנגררת והובילו אותך למעשה כל הדרך, פעלת והדחת את אלעד...
ולהגיד לך את האמת, אני בתחילת המשחק חשבתי שאת איום..אבל רציתי לנסות ולחבור אלייך וזה היה אמור לקרות בתחילת האיחוד, עוד לפני שבכלל חשבנו על להדיח מישהו
עידן פתח איתך שיחה, שבוא דיברתם על מי אתם רוצים להדיח.. עידן שלחת לי את השיחה וגם סקנדי שלח לי את השיחה. עידן שלח לי מהצד שלו וסקנדי שלח לי מהצד שלך (כי את זאת שבחרת לא להיות איתנו ולהמשיך להיגרר) ואת הדלפת לסקנדי את כל השיחה, אז אני שואל למה? איך יכולנו לסמוך עלייך אם את מדליפה דברים?

למה לא קפצת על ההרבה אפשרויות שהיו זמינות לך?
ובקשר ליוני, שתחליט לכתוב נאום כמו שצריך אז אני אפנה אלייך את השאלות שיש לי.
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 22:48

טוב , אז כן , בחרתי להיתלות הרבה זמן בשגיב , אבל זה היה נוח וטוב לי , כי הוא היה יותר איום ממני רוב הזמן
וגם כי התחברתי אליו , אל שמואל לא התחברתי דיבורית , לא יכולתי באמת לפתח איתו שיחה כמו שרציתי , אז לא הייתי חוברת אליו ומדיחה את שגיב בשלב ההוא .
חוצמזה , שלא היה נכון לי להדיח את שגיב מוקדם , כי הוא היה הגנה מצויינת , שהייתי זקוקה לה בתור מישהי שכן רואים בה איום , אבל זה לא נכון שנגררתי עד פיינל 6, כי כן הייתי מאחורי הקלעים וכן בניתי את המבנה החברתי שלי , את הביטחון של יוני ושגיב בי , בגלל זה אמרתי , שהרבה דברים לא ראו שקרו , אבל זה היה כן חשוב להמשך המשחק שלי , תשמע , אני לא הייתי עושה איתכם ברית , כי זה בעייתי , כי כולנו שחקנים מצויינים , אני אתה סקנדי ועידן , אז להיות ביחד , אח''כ היה עושה לי בעיות והייתי חייבת לקחת הרבה חסינויות , מה שלא רציתי שיקרה ! . נכון אני הדלפתי לשירה כדי ששגיב ירגיש ביטחון בי , זה מה שבניתי רוב הזמן הזה , ולא הייתי הורסת את זה .
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:09

Noa כתב:
טוב , אז כן , בחרתי להיתלות הרבה זמן בשגיב , אבל זה היה נוח וטוב לי , כי הוא היה יותר איום ממני רוב הזמן
וגם כי התחברתי אליו , אל שמואל לא התחברתי דיבורית , לא יכולתי באמת לפתח איתו שיחה כמו שרציתי , אז לא הייתי חוברת אליו ומדיחה את שגיב בשלב ההוא .
חוצמזה , שלא היה נכון לי להדיח את שגיב מוקדם , כי הוא היה הגנה מצויינת , שהייתי זקוקה לה בתור מישהי שכן רואים בה איום , אבל זה לא נכון שנגררתי עד פיינל 6, כי כן הייתי מאחורי הקלעים וכן בניתי את המבנה החברתי שלי , את הביטחון של יוני ושגיב בי , בגלל זה אמרתי , שהרבה דברים לא ראו שקרו , אבל זה היה כן חשוב להמשך המשחק שלי , תשמע , אני לא הייתי עושה איתכם ברית , כי זה בעייתי , כי כולנו שחקנים מצויינים , אני אתה סקנדי ועידן , אז להיות ביחד , אח''כ היה עושה לי בעיות והייתי חייבת לקחת הרבה חסינויות , מה שלא רציתי שיקרה ! . נכון אני הדלפתי לשירה כדי ששגיב ירגיש ביטחון בי , זה מה שבניתי רוב הזמן הזה , ולא הייתי הורסת את זה .
ממ להגיד בגמר שנגררת והיה טוב ונוח לך הורס לך מבחינתי בהרבה. Surprised
ברור שלהיגרר אחרי מישהו זה טוב ונוח, את לא יכולה לבוא למשימות, להשתתף וכו' להתחבר דקה אחת למסנג'ר לשאול מישהו למי להצביע- ולהצביע.
אם את מרגישה שכבר באיחוד, את הולכת להיגרר למשך 4 הדחות את היית צריכה להימנע ולמנוע מצב כזה.
ומבחינת איום, שגיב התעלה עלייך דווקא בהרבה. אנחנו ידענו את שיטת המשחק שלך ושל שגיב לא ולכן הוא הפתיע אותנו בכמה הדחות.
נכון שהוא הגנה מצוינת, אבל את לא צריכה להיגרר אחריו משחק שלם. כי הוא עושה בשבילך את העבודה, הוא זה שמדבר עם אנשים.. ומה איתך? אני לא זוכר שפתחת איתי שיחה אסטרטגית חוץ משבאתי להצביע איתכם במועצה, שזה היה נורא שקוף גם שיוני ניסה לעזור לך ודיבר איתי..נכון שדיברנו קצת על האולמפיאדה אבל עם רצית לבסס קשרים טובים היית צריכה באמת לדבר יותר עם אנשים, אני לא חושב שביססת קשר חברתי טוב במשחק הזה בכלל! בכלל! בכלל! רק עם שגיב, שתאכלס? זה מצוין בשבילו, הוא אמר לך מה לשים ואת שמה.
להגיד שביססת קשר חברתי טוב עם יוני במשחק זה לא נכון.. כי זה היה לפניי, ואתם מכירים לפני אז זה לא נחשב.

ודרך אגב, את שוכחת ששירה הייתה איתכם וזה היה לפני שגילתם שהיא בוגדת, אז היינו יכולים לעשות ברית.
את גם שכחת שלשגיב יש עוד נגררת קבועה בשם שירה שהיא דווקא פעלה מאחורי הקלעים בצורה מצוינת.
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:14

אבל זה לא היה ''להתחבר דקה למסנגר'' ולשאול , זה היה שיתוף פעולה ביני לבין שגיב , בחיים לא שאלתי אותו למי להצביע , החלטנו הכל יחד ! , חוצמזה ! שאם לא הייתי עושה את ה''נגררות'' הזאתי , הייתי מודחת הרבה קודם , אלא אם הייתי לוקחת את החסינות , אז לא לא היה כדי לי אחרת .
לאאא הוא לא דיבר עם אנשים ! אתה טועה לגמרי \: אני דיברתי עם לא פחות ! בכלל לא ישבתי בצד , אבל כן האמנתי שהוא נראה יותר איום ממני וזה היה לי טוב ! , וכן איתך לא פתחתי שיחה כי לא האמנתי ולא רציתי להצביע איתך , ואתה שוב טועה , בחיים הוא לא אמר לי מה לשים ושמתי , זאת טעות נוראית מבחינתך לחשוב .
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:17

אני לא דיברתי עם אנשים ?חח אני נראה לי דיברתי עם אנשים ושכנעתי פה אנשים מתחילת המשחק
ועד שהודחתי יותר הרבה מכולם, אני שיחקתי משחק חברתי לדעתי באמת טוב, ואני דיברתי המון עם אנשים המון
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:19

SagivShoker כתב:
אני לא דיברתי עם אנשים ?חח אני נראה לי דיברתי עם אנשים ושכנעתי פה אנשים מתחילת המשחק
ועד שהודחתי יותר הרבה מכולם, אני שיחקתי משחק חברתי לדעתי באמת טוב, ואני דיברתי המון עם אנשים המון
* טעות שלי , אתה כן דיברת חח אני לא יודעת למה רשמתי שלא דיברת , כי דיברת , נכון ! אבל גם אני דיברתי , שנינו דיברנו .
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:33

שאלות ליוני-
השאלות בינתיים יתמקדו עד ההדחה שלי, לאחר מכן נעבור לשאלות שיתמקדו באחריי ההדחה שלי.

אז ככה, באמת הייתה ברית יניב, שיר, הודיה ואני הייתי חלק ממנה.
יניב ושיר הכירו מלפניי, והודיה הייתה נראית לי מאוד מאיימת מבחינה חברתית ואז אחר-כך התברר לי שדווקא היא טובה במשימות, במיוחד במשימה שאחרי שהדחנו אותה, לכן היא גם הייתה איום חסינות.

בדחה של נגר אני שיכנעתי אותך ואת יניב לוותר על החסינות שעשיתי לבדי, על מנת שלא יקרא מצב שבפיינל 12 יעיפו 2 אנשים (כהרגלו של יניב) אז העדפתי לא לקחת סיכונים וללכת על בטוח (נעזוב את מה שקרה אחר-כך) הצעתי לכם את הרעיון, יישמתי אותו ותסלחו לי אתם אשכרה עשיתם את כל העבודה. זה באמת היה מהלך קולטוני שכזה, ממש לא מהלך שלך..

במהלך כל השבטים, אתה נגררת אחרי וזה מוכח מדעית/פזיולוגית מה שבא לך. שום דבר שתביא לא יכחיש זאת.
בהדחה שלי, ידעתי טוב מאוד שבגדת והחלפת צד עד לאיחוד- שים לב עד לאיחוד!
איך אתה מצפה ממני, שאני אצביע לך? מה עשית בדיוק במשחק הזה? כלום! שום דבר!!
היו לך הזדמנות כ"כ מדהימות לעשות הדחות מבריקות. אבל בחרת להיגרר אחריי נועה.. צפוי. ההדחה של עידן הייתה הפספוס הכי גדול מבחינתי. ואני אגיד לך יותר מי זה.. בהדחה של שגיב, יצאת נגרר רשמי. בחרת ללכת שוב אחריי נועה..היא זאת שאמרה לך תמיד מה לעשות, פשוט שרשרת של נגררות.
הייתה יכול להעיף את נועה בעזרת שגיב, ויודע מה? הייתם גם יכולים לצרף את שיר ביחד. אני בטוח שהיא הייתה מצביעה איתכם בידיעה שיהיה תיקו ואת הסיכון הזה היא לא הייתה לוקחת, חוץ מי זה ששגיב בקשר טוב איתה.
הייתה פיינל טופ עם שיר ושגיב (לרגע נשכח את הפספוס של עידן) אבל לפחות עשית משהו! לא נגררת לגמר בידיעה שלא עשית כלום. ויודע מה? אני דווקא הייתי חושב שאם הייתה מגיע לפיינל טופ עם שגיב הוא היה לוקח אותך כי הוא יודע כמה לא סובלים אותך פה ושאף אחד לא יצביע לך!

מה עשית במשחק הזה? מה?
דיברת עם אנשים לחינם, רבת איתם, יצרת לעצמך ירבויות..תאמין לי אנשים לא נטלפים למישהו סתם ככה.
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:34

Noa כתב:
אבל זה לא היה ''להתחבר דקה למסנגר'' ולשאול , זה היה שיתוף פעולה ביני לבין שגיב , בחיים לא שאלתי אותו למי להצביע , החלטנו הכל יחד ! , חוצמזה ! שאם לא הייתי עושה את ה''נגררות'' הזאתי , הייתי מודחת הרבה קודם , אלא אם הייתי לוקחת את החסינות , אז לא לא היה כדי לי אחרת .
לאאא הוא לא דיבר עם אנשים ! אתה טועה לגמרי \: אני דיברתי עם לא פחות ! בכלל לא ישבתי בצד , אבל כן האמנתי שהוא נראה יותר איום ממני וזה היה לי טוב ! , וכן איתך לא פתחתי שיחה כי לא האמנתי ולא רציתי להצביע איתך , ואתה שוב טועה , בחיים הוא לא אמר לי מה לשים ושמתי , זאת טעות נוראית מבחינתך לחשוב .
הבהרתי לך במסן, זה רק דוגמא זה לא ע"פ מה שהלכת..
עכשיו תתייחסי לדברים האחרים שכתבתי חח
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:41

netanel כתב:
שאלות ליוני-
השאלות בינתיים יתמקדו עד ההדחה שלי, לאחר מכן נעבור לשאלות שיתמקדו באחריי ההדחה שלי.

יניב ושיר הכירו מלפניי, והודיה הייתה נראית לי מאוד מאיימת מבחינה חברתית ואז אחר-כך התברר לי שדווקא היא טובה במשימות, במיוחד במשימה שאחרי שהדחנו אותה, לכן היא גם הייתה איום חסינות.

בדחה של נגר אני שיכנעתי אותך ואת יניב לוותר על החסינות שעשיתי לבדי, על מנת שלא יקרא מצב שבפיינל 12 יעיפו 2 אנשים (כהרגלו של יניב) אז העדפתי לא לקחת סיכונים וללכת על בטוח (נעזוב את מה שקרה אחר-כך) הצעתי לכם את הרעיון, יישמתי אותו ותסלחו לי אתם אשכרה עשיתם את כל העבודה. זה באמת היה מהלך קולטוני שכזה, ממש לא מהלך שלך..

במהלך כל השבטים, אתה נגררת אחרי וזה מוכח מדעית/פזיולוגית מה שבא לך. שום דבר שתביא לא יכחיש זאת.
היו לך הזדמנות כ"כ מדהימות לעשות הדחות מבריקות. אבל בחרת להיגרר אחריי נועה.. צפוי. ההדחה של עידן הייתה הפספוס הכי גדול מבחינתי. ואני אגיד לך יותר מי זה.. בהדחה של שגיב, יצאת נגרר רשמי. בחרת ללכת שוב אחריי נועה..היא זאת שאמרה לך תמיד מה לעשות, פשוט שרשרת של נגררות.
הייתה יכול להעיף את נועה בעזרת שגיב, ויודע מה? הייתם גם יכולים לצרף את שיר ביחד. אני בטוח שהיא הייתה מצביעה איתכם בידיעה שיהיה תיקו ואת הסיכון הזה היא לא הייתה לוקחת, חוץ מי זה ששגיב בקשר טוב איתה.
הייתה פיינל טופ עם שיר ושגיב (לרגע נשכח את הפספוס של עידן) אבל לפחות עשית משהו! לא נגררת לגמר בידיעה שלא עשית כלום. ויודע מה? אני דווקא הייתי חושב שאם הייתה מגיע לפיינל טופ עם שגיב הוא היה לוקח אותך כי הוא יודע כמה לא סובלים אותך פה ושאף אחד לא יצביע לך!

מה עשית במשחק הזה? מה?
דיברת עם אנשים לחינם, רבת איתם, יצרת לעצמך ירבויות..תאמין לי אנשים לא נטלפים למישהו סתם ככה.

כתבתי הכל בנאום שלי, אין לי עוד מה להגיד. אם אתה עדיין חושב שנגררתי, בסדר. אין לי איך עוד לנסות לשכנע אותך.
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:43

netanel כתב:
שאלות ליוני-

מה עשית במשחק הזה? מה?

ואני ניסיתי לעשות משהו אז התחלתי לדבר עם יוני אבל שניה אחרי זה אני קולט הודעה מנועה והבנתי שהוא שלח לה כל משפט שכתבתי לו...
וכן הייתי לוקח את יוני לגמר כי כל המושבעים שונאים אותו...אז זה עוד מהלך שגוי מבחינת יוני....
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:49

Yoni Phalange כתב:
netanel כתב:
שאלות ליוני-

מה עשית במשחק הזה? מה?

כתבתי הכל בנאום שלי, אין לי עוד מה להגיד. אם אתה עדיין חושב שנגררתי, בסדר. אין לי איך עוד לנסות לשכנע אותך.
לא יוני, אתה לא פירטת על מהלך אחד שעשית. אל תתחמק ועכשיו תגיד.. והנה מה ששגיב אמר למעלה, מה יש לך להגיד על זה? למה עשית ככה? למה בחרת ללכת אחרי נועה כל האיחוד? למה בחרת להיגרר אחרייה כל האיחוד?
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:53

netanel כתב:
Noa כתב:
אתה באמת צודק , זאת לא הייתה הכוונה לרשום ''נגררתי'' כי זאת לא בכלל המשמעות של מה שעשיתי .
''להגיד שביססת קשר חברתי טוב עם יוני במשחק זה לא נכון.. כי זה היה לפניי, ואתם מכירים לפני אז זה לא נחשב.

ודרך אגב, את שוכחת ששירה הייתה איתכם וזה היה לפני שגילתם שהיא בוגדת, אז היינו יכולים לעשות ברית.
את גם שכחת שלשגיב יש עוד נגררת קבועה בשם שירה שהיא דווקא פעלה מאחורי הקלעים בצורה מצוינת.''

נכון שהכרתי לפני את יוני , אבל בכל זאת שיחקנו רק באל דורדו ולשתי הדחות , אז בכל זאת היה צריך לשמר את הברית
וכן לעבוד ולבסס את הקשר , אפילו אם מכירים , גם אותך אני מכירה , אז בהכרח אני אלך איתך לברית ואבסס ?
לא! הייתי צריכה לשמור את יוני כדי שכן יצביע וכן ישתתף איתי בהדחות , זה לא היי אנחנו מכירים אז תצביע איתי וביי .

שנינו יודעים ששירה (סקנדי) אני ואתה לא יכולנו לעשות ברית כמו שצריך , כי בסופו של דבר כל אחד מאיתנו היה רוצה להיפטר מהשני , כי כל אחד מאיתנו איום לגמר , זה לא היה חכם לי בשום בחינה לעשות ברית איתכם Sad
סקנדי לא היה ממש נגרר של שגיב , כי הרי הוא כן תכנן מאחורי גבינו דברים , כמו שכתוב באישית שלו , יש שם תכנונים להדיח כל אחד מאיתנו וגם את שגיב , אז הוא לא היה נגרר קבוע והוא לא רק פעל בשבילו .
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeTue 28 Aug 2012, 23:59

שוב, למה אתם משוכנעים שנועה היא תמיד זאת שהחליטה ואני נגררתי אחריה? אתם לא יודעים מה היה ביני לבינה. מאיפה לכם שלא שנינו החלטנו תמיד על ההדחות? אתם לא יודעים.
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 00:08

Noa כתב:
netanel כתב:
Noa כתב:
אתה באמת צודק , זאת לא הייתה הכוונה לרשום ''נגררתי'' כי זאת לא בכלל המשמעות של מה שעשיתי .
''להגיד שביססת קשר חברתי טוב עם יוני במשחק זה לא נכון.. כי זה היה לפניי, ואתם מכירים לפני אז זה לא נחשב.

את גם שכחת שלשגיב יש עוד נגררת קבועה בשם שירה שהיא דווקא פעלה מאחורי הקלעים בצורה מצוינת.''

נכון שהכרתי לפני את יוני , אבל בכל זאת שיחקנו רק באל דורדו ולשתי הדחות , אז בכל זאת היה צריך לשמר את הברית
וכן לעבוד ולבסס את הקשר , אפילו אם מכירים , גם אותך אני מכירה , אז בהכרח אני אלך איתך לברית ואבסס ?
לא! הייתי צריכה לשמור את יוני כדי שכן יצביע וכן ישתתף איתי בהדחות , זה לא היי אנחנו מכירים אז תצביע איתי וביי .

שנינו יודעים ששירה (סקנדי) אני ואתה לא יכולנו לעשות ברית כמו שצריך , כי בסופו של דבר כל אחד מאיתנו היה רוצה להיפטר מהשני , כי כל אחד מאיתנו איום לגמר , זה לא היה חכם לי בשום בחינה לעשות ברית איתכם Sad
סקנדי לא היה ממש נגרר של שגיב , כי הרי הוא כן תכנן מאחורי גבינו דברים , כמו שכתוב באישית שלו , יש שם תכנונים להדיח כל אחד מאיתנו וגם את שגיב , אז הוא לא היה נגרר קבוע והוא לא רק פעל בשבילו .

נכון, אבל תקשיבי.. אני התכוונתי לרעיון של נעשה ברית ללא שירה.
היית יכולה אפילו לחבור לעידן, ולעידן היה משקל בברית הזאת כך שאם את באמת היית איתו (יכלתי לגלות זאת) אז לא הייתי מוצא שום טעם בלהדיח אותך לפני שגיב!!
ואני יודע שהוא לא היה נגרר של שגיב, פשוט לקחתי את נקודת מבטכם לפני שגיליתם.

ואני רוצה בבקשה שתגידי לי מה היו החסרונות והיתרונות שלך במשחק. Smile

Yoni Phalange כתב:
שוב, למה אתם משוכנעים שנועה היא תמיד זאת שהחליטה ואני נגררתי אחריה? אתם לא יודעים מה היה ביני לבינה. מאיפה לכם שלא שנינו החלטנו תמיד על ההדחות? אתם לא יודעים.
אז תספר לנו אם אנחנו לא יודעים.
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 00:51

באמת שהרבה פעמים חשבתי כן לחבור לעידן , אבל זה לא הסתדר עם האופציות שלי גם מכיוון שיוני מאד היה חשוב לו עידן , אז אם הייתי רוצה לעשות משו נגדו בהמשך, יכול להיות שזה לא היה מסתדר .

חסרונות ?
החסרון העיקרי שנצמד אלי הוא התואר שלי , שמנע ממני לפעול כמו שרציתי , כי ישר היו חושדים בי
לכן זה הרס לי כמעט ''חצי משחק'' בגלל שהשתדלתי לא לבלוט ולא יותר מידי לדבר עם אנשים , רק עם מי שאני באמת רוצה , כי נגיד רגע אחד אני באה אליך ואומרת לך בוא ברית , דקה אחרי זה אתה יכול אפילו לשלוח את זה לשגיב ולכולם ולהגיד'' הינה היא בוגדת כמו שאמרנו'' ! , מבין ? , זה חסם אותי מהרבה בחינות , ורוב המשחק התעסקתי בלצאת מזה , ההדחה שלך והשלכותיה הוציאו אותי מזה מצויין , ככה שסקנדי ועומרי ועידן היו ה''מטרה'' .
אולי יש לי עוד חיסרון בכך שאני כן נוטה ללכת לפי הלב , כאילו למרות שכן הדחתי את שגיב מבחינת המשחק , זה היה לי מאד קשה , אולי כן יכולתי לעשות משהו קודם למרות שאני לא חושבת , כי הייתי צריכה את הקול שלו והוא היה צריך אותי , אבל בכל זאת , אני באמת שלא יכולה לעשות ברית עם מישהו שאני לא ''אוהבת'' , כאילו שאין לי חיבור איתו או דיבור , וכנראה שזה כן חסרון כי אולי יכולתי כן למצוא בריתות מעולות ונאמנות אחרות אבל אני שלמה עם הבריתות שלי , שאני עושה אותם מתוך גם חשיבה וגם הרגשה ולא רק מבחינה אסטרטגית נטו .

יתרונות ?
אני חושבת שיש לי יתרון בכך שכבר שיחקתי , כי אני כבר מוכנה לכל המצבים , אני כן שמתי לב מתי משקרים או סתם מנסים לשכנע וכדו' .
יתרון נוסף זה שאני חברותית , אז גם נגיד אם רק דיברנו על האולימפיאדה? זה עדיין יוצר חיבה מאשר כלום .
אולי זה באמת לא עזר, כי לא רציתי שיעזור , אבל זה בכל זאת להישאר בקשר .
ויתרון אחרון זה כוח השכנוע שלי , הרבה פעמים בחיים אמרו שיש לי דיבור משכנע , זה עזר לי הרבה מאד בחיים
וגם כאן , נגיד מול אנשים שאני מבטיחה להם שאני בחיים לא אצביע להם , אז זה נשמע אמין ונכון .
וזה מה שצריך פה.
אה , גם המזל בא לטובתי במשחק הזה ,
הקטע עם יאיר , שברגע האחרון (שעתיים לפני ההדחה) החלטתי כן לפנות אליו למרות שהכל היה נראה ''אבוד'' ומסתבר שזה כן עזר .
גם הקטע עם הפסלון , שבמקרה למזלי בדקה ה90 שגיב ראה דרך המחשב של יוני את עידן שכתב ''מה היא מוציאה פסלון ?!'' .
וזה רק חלק מהדברים , אז אני לא יודעת עד כמה זה אומר המזל , אולי זה הגורל שלי לא להיות מודחת באותן הדחות ואיכשהו היקום עזר ? Smile
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 00:59

אוקיי, תודה. אין ספק שמזל עבד לך במשחק הזה. אבל אני בן אדם שלא רוצה להסתמך על מזל, אני רוצה להסתמך על זה שעבדת יום שלם ופעלת ושינת את המשחק..

ואני רוצה להזכיר לך שוב, עד הפיינל 6 את עשית איזשוהי הדחה? יזמת רעיון? ביצעת אותו? תעני לי.
למה בסוף ביטלתם את הרעיון של ההדחה של שגיב בפיינל 6 ובמקום זאת העפתם את עומרי?

שאלות ל2 הפיינליסטים:
מ1-10 כמה את רוצה לזכות במשחק?
מ1-10 כמה את חושבת שמגיע לך לזכות במשחק?
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 01:09

ממ.. הקטע שלא הסתמכתי על המזל , לא קיוותי שהוא יבוא .. הוא פשוט כל פעם בא Wink
ממ.. כן יזמתי רעיונות והצעתי , כמובן שגם הדחת שמואל , שהייתה שלי ושל שגיב , עזרה לי מאד .
כמו שאמרתי גם בשלך הייתי ברעיון ובביצוע וגם בשל סקנדי (אני ושגיב)
אני אגיד לך , הלפני איחוד שלנו בשבט , לא נתן הרבה מידי אפשרויות , היו או אי פעילים כמו מיקי ויאיר שלקחו 2 מתוך 3 הדחות , אז את ההדחה של שמואל , שהייתה משם זה גם קצת התחיל ה''התעוררות שלנו'' .
אבל פשוט כל הזמן לא הגענו למועצות , לא היה הרבה מה לעשות ומה לחשוב , אז בזמן הזה בניתי את האמון אצל שגיב ואצל יוני .

אני לא תכננתי להדיח את שגיב בפיינל 6 , רק מפיינל 5 ,הייתי נגד זה לגמרי , גם הבהרתי לעידן ..
עידן הציע בפיינל 7 , שלהדיח אותו כי עומרי לא מצביע אך בסוף התברר שעומרי כן הצביע ולכן אבל גם בפיינל 6
לא יכולנו לעשות את ההדחה הזאתי גם אם רצינו מכיוון שהיה לו קול כפול , וזה היה מקסימום יוצר תיקו .

מ1-10 אני רוצה לזכות במשחק - 10
מ1-10 אני חושבת שמגיע לי -9
כי בכל זאת שום משחק לא מושלם ובכללי יש כמה חסרונות , אבל ללכת עם שגיב הייתה האופציה היחידה שהייתה לי והסיכוי הגבוה ביותר להגיע לגמר ואני שלמה עם האופציה הזאת .
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 01:30

Noa כתב:
ממ.. הקטע שלא הסתמכתי על המזל , לא קיוותי שהוא יבוא .. הוא פשוט כל פעם בא Wink
ממ.. כן יזמתי רעיונות והצעתי , כמובן שגם הדחת שמואל , שהייתה שלי ושל שגיב , עזרה לי מאד .
כמו שאמרתי גם בשלך הייתי ברעיון ובביצוע וגם בשל סקנדי (אני ושגיב)
אני אגיד לך , הלפני איחוד שלנו בשבט , לא נתן הרבה מידי אפשרויות , היו או אי פעילים כמו מיקי ויאיר שלקחו 2 מתוך 3 הדחות , אז את ההדחה של שמואל , שהייתה משם זה גם קצת התחיל ה''התעוררות שלנו'' .
אבל פשוט כל הזמן לא הגענו למועצות , לא היה הרבה מה לעשות ומה לחשוב , אז בזמן הזה בניתי את האמון אצל שגיב ואצל יוני .

אני לא תכננתי להדיח את שגיב בפיינל 6 , רק מפיינל 5 ,הייתי נגד זה לגמרי , גם הבהרתי לעידן ..
עידן הציע בפיינל 7 , שלהדיח אותו כי עומרי לא מצביע אך בסוף התברר שעומרי כן הצביע ולכן אבל גם בפיינל 6
לא יכולנו לעשות את ההדחה הזאתי גם אם רצינו מכיוון שהיה לו קול כפול , וזה היה מקסימום יוצר תיקו .

מ1-10 אני רוצה לזכות במשחק - 10
מ1-10 אני חושבת שמגיע לי -9
כי בכל זאת שום משחק לא מושלם ובכללי יש כמה חסרונות , אבל ללכת עם שגיב הייתה האופציה היחידה שהייתה לי והסיכוי הגבוה ביותר להגיע לגמר ואני שלמה עם האופציה הזאת .
את כן הסתמכת על מזל ואת כן קיוות שהוא יבוא, אל תשקרי. זה קרה בפרישה של יאיר ובהדחה שלי..
נכון שאת הצעת, אבל שגיב היה מדיח את שמואל איתך או בלעדייך. אחרי ששגיב קרא את הקומונה של סקנדי, הוא העיף אותו! הוא שלח לשגיב- לא לך. שגיב החליט מה לעשות עם כך.
השיטת האסטרטגיה שלך מתחילת המשחק הייתה גרועה. התחברת לבן אדם הנכון, אבל לא יזמת מספיק. למשל, יוני שם לב שהוא חייל שלי..אז הוא החליט לעשות משהו עם זה (למרות שהוא אמר שזה בגלל שרצינו להעיף אותך).. מה את עשית? חיכת ששגיב יעיף לך את כל האנשים ואז תדיחי אותו.

בחסרונות רשמת שאת הולכת על פי הלב. רשמת את זה גם באל-דורדו, סלחי לי? את ממש לא נראית כמו אחת שהולכת עם הלב. תחסכי את זה ..

והכי עצוב שרק עכשיו מתברר לי שבפיינל 6 שגיב לקח חסינות ואפילו לא אמרת לי את זה..
אני שואל את עצמי עם זה גמר זה עלק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 01:38

חח הקטע שמי שמכיר אותי באמת רואה שאני כן הולכת לפי הלב >:
אבל כן , המשחק לרוב מנצח את זה , אבל זה רק בגלל שבאולסטארס למדתי על בשרי שאסור ללכת יותר מידי עם הלב , ועכשיו שגיב למד את זה .

אה ולא , ההדחה שלך והפרישה של יאיר היו בכוונה אחרת , הם היו בכוונה של לשכנע את שגיב לשים פסלון
ויאיר הכוונה הייתה לשכנע אותו להצביע איתי .
אבל המזל כן עשה את זה אחרת לטובתי .

ולא , אני לא יכולתי ליזום מספיק , סורי , לא הייתי מדיחה אותו בשום מצב יותר מוקדם , כי לא שהייתי צריכה שהוא יעיף בשבילי אנשים , אלא כי האנשים שהייתי משאירה על חשבונו , לא היו עדיפים לי ממנו .
חזרה למעלה Go down
netanel

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 01:48

Noa כתב:
אבל כן , המשחק לרוב מנצח את זה , אבל זה רק בגלל שבאולסטארס למדתי על בשרי שאסור ללכת יותר מידי עם הלב , ועכשיו שגיב למד את זה .

אה ולא , ההדחה שלך והפרישה של יאיר היו בכוונה אחרת , הם היו בכוונה של לשכנע את שגיב לשים פסלון

ולא , אני לא יכולתי ליזום מספיק , סורי , לא הייתי מדיחה אותו בשום מצב יותר מוקדם , כי לא שהייתי צריכה שהוא יעיף בשבילי אנשים , אלא כי האנשים שהייתי משאירה על חשבונו , לא היו עדיפים לי ממנו .
אז זה מוכיח שהאסטרטגיה שבחרת בה גרועה, וכן אני מדבר מתחילת המשחק.. מהפרישה של יאיר.
אני לא מוצא תכונה אחת טובה באסטרטגיה הזאת , מלבד כל הבעיות והחסרנות שצצו לך
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: המושבע הראשון - נתנאל פ'   המושבע הראשון - נתנאל פ' Icon_minitimeWed 29 Aug 2012, 01:54

netanel כתב:
Noa כתב:

אז זה מוכיח שהאסטרטגיה שבחרת בה גרועה, וכן אני מדבר מתחילת המשחק.. מהפרישה של יאיר.
אני לא מוצא תכונה אחת טובה באסטרטגיה הזאת , מלבד כל הבעיות והחסרנות שצצו לך
תכונה אחת טובה ? שהגעתי לגמר איתה . (ואני אוהבת את הדרך הזאת . )
חוצמזה שזאת האפשרות הכי טובה שלי במה שהגעתי והתארים שליוו אותי במשחק .
חזרה למעלה Go down

המושבע הראשון - נתנאל פ'
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» המודח ה-8 והמושבע הראשון: נתנאל פ'
» התפתחות עם נתנאל נ' - שיחה עם יוני, שיחה עם נתנאל נ', שיחה עם שגיב
» המושבע השני - סקנדי
» המושבע השלישי - עידן
» המושבע הרביעי - עומרי