הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסFAQחיפושרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהרשםהתחבר

Share | 

שאלון מועצת השבט

Go down 
מחברהודעה
amir6661
Admin

הודעהנושא: שאלון מועצת השבט   Mon 20 Aug 2012, 20:11

קחו בחשבון שכל מה שתכתבו כאן יפורסם בפורום הראשי ושאר המתמודדים יוכלו לקרוא זאת!

Like a Star @ heaven במועצה האחרונה נשבר רצף ההדחות של סיישל ואלעד הודח בבליינדסייד. מה גרם לזה לקרות דווקא עכשיו?
Like a Star @ heaven היה עוד דבר לא שגרתי כשכל המושבעים שהודחו עד כה הגיבו והביעו את דעתם על המתמודדים. האם היה לכך מניע נסתר לדעתכם?
Like a Star @ heaven משימת החסינות הלכה בצורה כמעט מושלמת מדי. האם אתם חושבים שהיה שיתוף פעולה בין כמה מתמודדים?
Like a Star @ heaven שגיב ויוני- אחרי ההדחה היה ריב די אישי ביניכם. ממה זה התחיל?
Like a Star @ heaven שגיב- אחרי רצף של נצחונות אתה נמצא בלי חסינות הפעם, ואחרי הדחה שמאוד הופתעת ממנה. האם אתה חושב שתודח הפעם?
Like a Star @ heaven שיר- הגענו לפיינל 4 ואת עדיין כאן. האם לדעתך מישהו מברית קומורו ירצה להגיע איתך לגמר, בידיעה שרוב המושבעים הם בני בריתך לשעבר?
Like a Star @ heaven נועה- נראה שהמושבעים משנים את דעתם עלייך יותר פעמים משהם מחליפים גרביים, האם את חושבת שתזכי? ולשאר- האם אתם חושבים שלנועה באמת היה קשה לקבל את ההחלטות האחרונות, או שזו צביעות?

לא לשכוח! Exclamation
- השאלות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים
- אין לענות על שאלות שמופנות למתמודד אחר
- אל תשכחו להשאיר כאן את הקול שלכם לאדם שאותו אתם רוצים להדיח עד שלישי ב-19:30 לכל המאוחר.
- את השאלון עצמו רצוי למלא עד השעה 19:00 בשלישי.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש http://survivorindianocean.mess.tv
Noa

הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   Mon 20 Aug 2012, 23:17

במועצה האחרונה נשבר רצף ההדחות של סיישל ואלעד הודח בבליינדסייד. מה גרם לזה לקרות דווקא עכשיו?
הכנה להדחה הזאתי ? Sad
היה עוד דבר לא שגרתי כשכל המושבעים שהודחו עד כה הגיבו והביעו את דעתם על המתמודדים. האם היה לכך מניע נסתר לדעתכם?
חלקם מתוך מניע נסתר וחלקם בגלל שאתה , אמיר , ביקשת מהם לעשות ריב בפורום (;
משימת החסינות הלכה בצורה כמעט מושלמת מדי. האם אתם חושבים שהיה שיתוף פעולה בין כמה מתמודדים?
יכול להיות ...
נועה- נראה שהמושבעים משנים את דעתם עלייך יותר פעמים משהם מחליפים גרביים, האם את חושבת שתזכי?
קודם כל עוד בכלל לא הגעתי לגמר ,אז זאת שאלה קצת יהירה .
חלק מהמושבעים לטובתי , אבל חלקם לא , אני מקווה שאם אני אגיע לגמר , הם יתנו לי לבטא את המהלכים שלי ושהם יבחרו מתוך ''נכונות'' ולא מתוך מרמור .

נערך לאחרונה על-ידי Noa בתאריך Tue 21 Aug 2012, 01:55, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש
Noa

הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   Mon 20 Aug 2012, 23:19

שגיב Sad אני מקווה שיום יבוא ותסלח לי
( לפחות לא שלחת לי רוצחים שכירים הביתה 3> )
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

שאלון מועצת השבט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1