הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיכום ימים 32-39

Go down 
מחברהודעה
amir6661
Admin

סיכום ימים 32-39 Empty
הודעהנושא: סיכום ימים 32-39   סיכום ימים 32-39 Icon_minitimeSat 18 Aug 2012, 22:00

טוב אז לא היה לי הרבה מה להגיד על שתי ההדחות האלה, כי בתכלס הן היו צפויות נורא והלכו פה אחד בלי שום נסיון אמיתי להתנגדות מצד המודחים. עידן ניסה לקושש כמה קולות, ואפילו שכנע את יוני שכדאי להיפטר משגיב כל עוד אין לו חסינות, אבל עומרי ושיר נשארו עם הראש בחול ולא הצביעו איתם. לגבי נועה, הייתה סכנה שבפיינל 6 שגיב ישתמש בקול הכפול כדי לצאת נגדה ובגלל זה הייתי בטוח שהיא עשתה טעות, אבל כנראה הקשר ביניהם חזק מספיק בשביל שהוא ירצה ללכת איתה לגמר. מצד שני, זה גם לא כזה רע לו. המושבעים לא מתים עליה, והוא ייתפס כיותר דומיננטי ממנה (שם עליה את האליל, לקח חסינויות).
אז מה שנשאר לי עוד להגיד על ההדחות המשעממות האלה זה קצת לפרגן לעידן על משחק די טוב בסך הכל, שהטעות היחידה בו הייתה שמאיזשהו שלב הוא סמך על נתי שיסדר לו את המשחק. ובהישרדות אם לא תדאג לעצמך, אף אחד לא יעשה את זה ואחרי ההדחה של נתי, הוא נשאר חסר כל השפעה אפילו על אנשים שנחשבו בריתות שלו. יוני היה בקשר טוב איתו, והוא פספס את זה. היה לו את סקנדי והאליל, והם פספסו את זה. אז למרות כל הפאדיחות עידן שיחק משחק סבבה ואני חולה עליו בלי קשר Razz לגבי עומרי... זה די ברור מה אני אגיד. אני שמח שלפחות לא עשו את הטעות הנוראית של לגרור אותו לגמר במחשבה שהוא לא יקבל קולות, כי הוא עוד היה זוכה. הוא סיים את המשחק עם תוצאה די משפילה, שבשום הדחה שהוא השתתף בה הוא לא הצביע למי שהודח בסוף (חוץ משל עידן, אבל נו...) במכירה הפומבית הוא לא הספיק לקנות כלום וכל הכסף שלו נגנב, ובשאלון הוא קיבל כל תואר שלילי אפשרי. בקיצור, הוא יצא הזונה של המשחק silent
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
amir6661
Admin

סיכום ימים 32-39 Empty
הודעהנושא: Re: סיכום ימים 32-39   סיכום ימים 32-39 Icon_minitimeSat 18 Aug 2012, 22:23

וכמובן הדירוג, למרות ששוב אין הרבה מה לחדש

מקום 5 - אלעד confused
מאז ההדחה של שמואל אלעד הראה יותר ויותר נוכחות אסטרטגית במשחק ועשה החלטות נכונות בצורה מפתיעה, אבל הנפילה שלו הייתה בהדחה של עידן. מאז הוא התחיל לאט לאט להיעלם מהמפה, ואנשים כבר לא יעריכו אותו בגמר גם אם הוא יתחיל לפעול עכשיו. הוא כבר לא יכול להתעורר ולהתחיל לשחק, אבוד לו. הדבר הכי טוב שהוא יכול להשיג זה מקום שני עם שגיב בגמר, ואפילו זה כבר לא נראה מובטח.

מקום 4 - שיר Sleep
שיר התבלבלה קצת בעונות השנה וממשיכה בשנת החורף שלה. עוד לא יצא לי לראות שחקנית שכל כך מנותקת ממה שקורה סביבה. אפילו גדולי הזומבים ידעו באיזו ברית הם נמצאים ולמי צריך להצביע בכל הדחה, ושיר אפילו עם זה מתקשה. בהדחה של סקנדי היא שכחה עם מי שיחקה במשך יותר מחודש, ובהדחה של עידן היא פספסה הזדמנות לקחת חלק במהלך שהיה ללא ספק מביא אותה לגמר. בקיצור, אם היא תנצח זה יהיה מאוד משפיל.

מקום 3 - יוני Basketball
יוני משחק סבבה, אין לי משהו רע להגיד עליו באופן כללי. מה שכן, הוא גם פספס הזדמנות בהדחה של עידן. כי עכשיו הוא לגמרי תלוי ברצון הטוב של נועה. היא יכולה להחליט לקחת אותו לגמר, והיא יכולה גם לא... הוא בכל מקרה לא ינצח אותה בחסינות האחרונה. האופציה הכי טובה שלו זה להיות מול שיר בגמר, וזה לא מאוד ריאלי. אם הוא יצליח לחזק את ההשפעה שלו במשחק שקצת ירדה מאז ההדחה של עידן, הוא יוכל גם לזכות.

מקום 2 - נועה queen
נועה במצב אירוני. מצד אחד, היא מחזיקה בכל הקלפים- שיר נאמנה לה, יוני תלוי בחסדיה וככה גם שגיב ואלעד שפספסו את ההזדמנות להדיח אותה בפיינל 6. מצד שני, אף אחד לא מעריך אותה על זה. אנשים מתעקשים לראות אותה כנגררת ומזליסטית, בגלל הגישה האופטימית והמעט נאיבית שלה למשחק, שאמנם בסופו של דבר התגלתה כנכונה אבל גם נתנה למושבעים הרבה טיעונים נגדה בגמר. אף אחד לא יודע על המהלך הגאוני של להפריש את יאיר בהדחה הראשונה, ועל הקשרים שהיא בנתה עם יוני ושיר שהשתלמו בסוף. אם היא תצליח להעביר את הדברים האלה בגמר, ולשבת ליד הבנאדם הנכון, היא תנצח. אם לא.. זה יהיה ממש חבל

מקום 1 - שגיב king
התלבטתי מאוד אם לשים את שגיב במקום הראשון או את נועה, כי בפיינל 6 הוא פספס הזדמנות חד פעמית להדיח אותה ולהיות השליט הבלתי מעורער של המשחק, ועכשיו נועה נמצאת בעמדת שליטה יותר ממנו. אני משאיר לו את הקרדיט בינתיים משתי סיבות: נועה עדיין מאוד מתקשה ללכת נגדו בגלל הקשר החזק שלהם, ובגלל שהמושבעים הרבה יותר מעריכים אותו מאשר את נועה. נוסיף לזה את העובדה שהבנאדם תותח על בחסינויות, וקיבלנו את המנצח הפוטנציאלי של המשחק. מה שלא יקרה בסוף, שגיב שיחק מעולה ומגיע לו כל הקרדיט Smile
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv

סיכום ימים 32-39
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» סיכום ימים 1-14
» סיכום ימים 15-22
» סיכום ימים 23-25
» סיכום ימים 26-31
» סיכום היום הראשון