הישרדות האוקיינוס ההודי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס

Go down 
5 posters
מחברהודעה
amir6661
Admin

מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Empty
הודעהנושא: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:20

Like a Star @ heaven בהדחה של עידן הייתה ההצבעה המאוחדת הראשונה במשחק. מה היה שונה בהדחה הזאת מהקודמות?
אלעד: שכולם חוץ מעידן היו ביחד נגדו ..
יוני: השבט כנראה יותר התגבש אחרי שנתנאל וסקנדי הודחו.
נועה: שהפעם כולם הסכימו שהוא איום גדול וכדי להדיח אותו עכשיו יחד .
עומרי: לא היה שונה כלום Smile
שגיב: אינטרס משותף אולי
שיר: היינו כולנו באותה דעה

Like a Star @ heaven לאור ההדחות האחרונות, האם לדעתכם יש ברית אחת ששולטת במשחק או שהכל פתוח ולכולם יש סיכוי שווה?
אלעד: הכל יכול לקרות !
יוני: במשחק הזה, באמת שהכל פתוח.
נועה: אני חושבת שהכל פתוח במשחק למרות שיש ברית עם רוב .
עומרי: אממ הכול מפוצל.. ;]
שגיב: הכל פתוח הכל יכול להשתנות
שיר: די ברור שיש ברית אחת ששולטת. לא?

Like a Star @ heaven כל משימות החסינות מתחילת האיחוד דרשו קשרים טובים עם שאר השבט. האם לדעתכך זה פגע בסיכויים שלך לזכות?
אלעד: יכול להיות ..
יוני: לא.
נועה: לי ספציפית לא , אבל יש כאלו שזה כן פגע בהם .
עומרי: אתה שואל אותי? XD לא הבנתי O: אם כן: כן כולם דיי רימו מאחורי הגב בין הבריתות אבל זה לא באמת מעניין אותי חחחחחחחחחחחחחח =]]
שגיב: לא
שיר: לא ממש

Like a Star @ heaven שגיב- לאחר שזכית בשתי משימות חסינות, הרבה תארים מחמיאים במשימת השאלון ולא מעט מחמאות גם מהמושבעים, האם אתה מרגיש שיש מתמודדים אשר ירצו לשבת לידך בגמר?
שגיב: את האמת לא

Like a Star @ heaven יוני- במשימת החסינות האחרונה החלטת לותר על האפשרות והאפשרות להכריע מי יזכה בה. האם אתה מתחמק מהחלטות חשובות במשחק, או שזאת אסטרטגיה?
יוני: את החסינות בכל מקרה לא הייתי יכול להשיג, אז העדפתי להוריד את עצמי ולהשאיר את הקרב לנועה ושגיב, כי זה לא הוגן שאני אחליט מביניהם מי יקבל את החסינות.

Like a Star @ heaven עומרי- את זה שהשבט לא אוהב אותך אנחנו כבר יודעים. בהדחות האחרונות הודחו סקנדי ועידן, בין היתר בגלל שהיו מקושרים לנתנאל פ. האם אתה חושב שתהיה הבא בתור ברצף הזה?
עומרי: נתנאל פ הנסיך ואתם חסרי חיים ? סתם נו O: אממ כן אני הבא בתור D: אבל אני גם ככה דיי מיותר כאן אחרי שאני יודח האקשן האמיתי יתחיל O:

בגלל שהשאלון עלה באיחור והיה המון זמן להצביע, ובלי קשר נראה שכולם די סגורים על מה שיקרה במועצה הזאת, אני פשוט יעלה את הקולות.
חזרה למעלה Go down
http://survivorindianocean.mess.tv
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:24

והפעם בתפקיד מקריא הקולות שלנו... מתמודדת שזכורה רק כי השבט רצה להעיף אותה ראשונה ובמקום זה היא קיבלה טיול במסוק. חוץ מזה אין באמת מה להגיד עליה, וזה פחות או יותר המקרה של המודח היום. אז קבלו אותה בקריאות בוז והשלכת עגבניות רקובות- סיירה!
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:26

מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Zglqxlnmk7u2mg74quvb

קול אחד לעומרי
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:27

מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס 7hl3dmhqhub07mgtl3nx

קול אחד לעומרי
קול אחד לשיר
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:27

2 קולות לעומרי
קול אחד לשיר
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:28

3 קולות לעומרי
קול אחד לשיר
חזרה למעלה Go down
amir6661
Admin

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 17:34

המודח ה11 של הישרדות האוקיינוס ההודי...

עומרי, השבט אמר את דברו.
גם הפעם השבט החליט פה אחד להדיח אותך, ואתה נאלץ לעזוב את המשחק באופן מיידי. הצלחת להגיע לשלב גבוה, אבל דרכך במשחק מסתיימת ואתה מצטרף לחבריך נתנאל, סקנדי ועידן בחבר המושבעים. נראה ש"אפקט נתי" ממשיך לפעול אבל עכשיו כשעומרי הודח, אין לדעת מי יהיה הקורבן הבא ברשימה. נותרתם חמישה בלבד, האם נחזה שוב בבליינדסייד בקרוב?

לו"ז להמשך המשחק Exclamation
Like a Star @ heaven מחר בשעה 20:00 - משימת חסינות אישית חמישית, חשוב מאוד להגיע! ניצחון יזכה אתכם במקום בפיינל 4! שימו לב שהמשימה יכולה להתקיים גם היום. אם זה יותר נוח לכם, דברו איתי בהקדם Smile
Like a Star @ heaven מוצ"ש בשעה 20:30 - מועצת שבט נוספת, אחריה תישארו ארבעה בלבד.

בהצלחה לכולם! cheers
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 18:02

עומרי, היית אחלה שחקן, בהצלחה בהמשך :-)
חזרה למעלה Go down
Noa

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 18:17

עומרי , באמת שלא הספקתי להכיר אותך כבנאדם , גם בתור שחקן לא ממש כי לא התחברת הרבה וזה .
אבל אם תרצה לשמור על קשר וזה אני אשמח (: .
אתה יודע מה דעתי על ''נגררים'' ויכול להיות שבאמת טעיתי לגביך ולא היית כלכך נחוש להדיח אותי ולא באמת היה לך כלכך אכפת מהמשחק כמו שחשבתי , אם זה כך אז סליחה , אבל גם בלי זה , זה היה נחוץ להדיח אותך עכשיו \:
בהצלחה בחיים ובכל מה שתעשה Smile
חזרה למעלה Go down
עומרי

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 18:59

בהצלחה לכולם ^^
ואל תקחו תמשחק קשה מידי כי בסך הכול זה משחק באנטרנט כדי להעביר תזמן D:
ושהטובה ביותר תנצח D:!
מצטער אמיר שלא הייתי כל כך פעיל כמו שציפית אולי פעם הבאה bounce
אז ביי למתמודד הכי שנוא? חחחח D:
חזרה למעלה Go down
Yoni Phalange

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 19:40

היום אני לא יכול, אני לא בבית. אפשר להעביר למחר?:-(
חזרה למעלה Go down
SagivShoker

הודעהנושא: Re: מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס   מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס Icon_minitimeWed 15 Aug 2012, 19:44

יאללה עומרי שיהיה חיים טובים אחי אולי פעם הבאה נתחיל ברגל ימין אני ואתה
חזרה למעלה Go down

מועצת שבט אחת עשרה - שבט מאוריציוס
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» מועצת שבט שלוש עשרה - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט ארבע עשרה - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט שתים עשרה - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט שמינית - שבט מאוריציוס
» מועצת שבט עשירית - שבט מאוריציוס