הישרדות האוקיינוס ההודי

משחק הישרדות חדש בלב האוקיינוס. האם יש לך את מה שצריך כדי להיות השורד האחרון?

אינדקסFAQחיפושרשימת חבריםקבוצות משתמשיםהרשםהתחבר

Share | 

שאלון מועצת השבט

Go down 
מחברהודעה
amir6661
Admin

הודעהנושא: שאלון מועצת השבט   Mon 23 Jul 2012, 17:15

קחו בחשבון שכל מה שתכתבו כאן יפורסם בפורום הראשי ושאר המתמודדים יוכלו לקרוא זאת!

Like a Star @ heaven כבר התחלתי להתרגל לראות אותכם כאן Razz בדיעבד אחרי שהבנתם שיש הדחה כפולה, האם אתם מתחרטים שויתרתם על החסינות?
Like a Star @ heaven אחרי המועצה הזאת תישארו ארבעה בלבד, כלומר תהיו מיעוט באיחוד. איך אתם חושבים שתתמודדו עם זה?
Like a Star @ heaven שיר- את היחידה שבטוחה הפעם. האם את חושבת שהיית מודחת לולא החסינות?
Like a Star @ heaven כולם חוץ משיר- מה אתם חושבים על ההחלטה של שיר ושגיב לשלוח זה את זו לגלות? האם זה פגע באמון שלכם בה?
Like a Star @ heaven ההדחה של נתנאל הייתה מאוחדת מאוד יחסית להדחה של הודיה. מה קרה בשבט שאיחד אתכם פתאום נגד נתנאל?
Like a Star @ heaven יוני- נראה שמאוד הופתעת משני הקולות אשר הופנו אליך. האם אתה חושש לקבל קולות גם הפעם?

לא לשכוח! Exclamation
- השאלות מנוסחות בלשון זכר אך מיועדות לשני המינים
- אין לענות על שאלות שמופנות למתמודד אחר
- אל תשכחו להשאיר כאן את הקול שלכם לאדם שאותו אתם רוצים להדיח עד רביעי ב-18:30 לכל המאוחר.
- את השאלון עצמו רצוי למלא עד השעה 18:00 ברביעי.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש http://survivorindianocean.mess.tv
idanr

הודעהנושא: Re: שאלון מועצת השבט   Tue 24 Jul 2012, 04:08

כבר התחלתי להתרגל לראות אותכם כאן בדיעבד אחרי שהבנתם שיש הדחה כפולה, האם אתם מתחרטים שויתרתם על החסינות?
-בדיעבד, לא נראה לי שהיינו מוותרים על החסינות ..

אחרי המועצה הזאת תישארו ארבעה בלבד, כלומר תהיו מיעוט באיחוד. איך אתם חושבים שתתמודדו עם זה?
-זאת משמעות המילה הישרדות .. אי אפשר לדעת מה יהיה באיחוד, קודם שנעבור את ההדחה הזאת חח

שיר- את היחידה שבטוחה הפעם. האם את חושבת שהיית מודחת לולא החסינות?

כולם חוץ משיר- מה אתם חושבים על ההחלטה של שיר ושגיב לשלוח זה את זו לגלות? האם זה פגע באמון שלכם בה?
-אני לא חושב שזה פגע באמון

ההדחה של נתנאל הייתה מאוחדת מאוד יחסית להדחה של הודיה. מה קרה בשבט שאיחד אתכם פתאום נגד נתנאל?
-כמו שאמרתי גם בדיון הקודם, אני חושב בכללי שכשבט אנחנו מאוד מאוחדים .. חוצמזה, הרבה דברים קרו בין המועצות.

יוני- נראה שמאוד הופתעת משני הקולות אשר הופנו אליך. האם אתה חושש לקבל קולות גם הפעם?

הקול שלי: יניב.
חזרה למעלה Go down
צפה בפרופיל המשתמש

שאלון מועצת השבט
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1